• benchmark.pl
 • E3
 • Wkrótce pierwszy gameplay ze Star Wars Jedi: Upadły zakon
Gry

Wkrótce pierwszy gameplay ze Star Wars Jedi: Upadły zakon

przeczytasz w 1 min.

Star Wars Jedi: Upadły zakon można będzie zobaczyć na EA Play 2019 oraz targach E3 2019. Twórcy zamierzają pochwalić się fragmentami rozgrywki.

Chociaż zapowiedź Star Wars Jedi: Upadły zakon była dość obszerna, gra wciąż ma przed nami sporo tajemnic. Wkrótce spora część z nich zostanie wyjaśniona.

Ekipy Respawn Entertainment oraz EA ujawniły, że za niespełna miesiąc zaprezentują pierwszy gameplay. Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie prezentowane na imprezie EA Play 2019, która odbędzie się w dniach 7-9 maja. Gra będzie promowana również na tragach E3 2019, które wystartują 11 czerwca.

Więcej szczegółów odnośnie planowanych prezentacji mamy poznać w najbliższym czasie.

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Przy okazji omawiania ostatnich wyników finansowych EA odniosło się również do gier, które dopiero zadebiutują. Oczekiwania co do Star Wars Jedi: Upadły zakon są spore, EA zakłada, iż do końca marca 2020 uda się sprzedać od 6 mln do 8 mln egzemplarzy.

Dodajmy w tym miejscu, że premierę Star Wars Jedi: Upadły zakon zaplanowano na 15 listopada. Gra będzie dostępna na PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Przy okazji przypominamy, że trwają jeszcze ostatnie chwile promocji w sklepie GOG, w ramach której gry Star Wars są tańsze nawet o 65%. Przygotowano ją z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen.

Źródło: ea

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  5
  A tak powinna wyglądać walka Obi Wana z Darth Vaderem w IV Epizodzie Nowej Nadziei. https://www.youtube.com/watch?v=to2SMng4u1k&list=LLgj67YErR1JKmug81ue3OoQ&index=2&t=0s
  • avatar
   KORGAN
   0
   Dopiero co przeszedłem KOTORA. Jaka ta gra jest wybitna... Szczerze, to tylko IMPERIUM KONTRATAKUJE, POWRÓT JEDI i ZEMSTA SITHÓW jest lepsza od tej gry. Jedyny minus to respawn przeciwników pod koniec gry.