• benchmark.pl
 • Gry
 • Wojna dwóch orłów w Hyborii! Polsko-rosyjski serwer Age of Conan 2009 rusza 30 kwietnia
Gry

Wojna dwóch orłów w Hyborii! Polsko-rosyjski serwer Age of Conan 2009 rusza 30 kwietnia

Adam | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Adam
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Wielu zwiastowało jej rychły koniec, a mieszkańcy Hyborii wciąż żyją, handlują, walczą i mają się dobrze. Age of Conan zaczyna się odbijać od dna i liczba graczy pomału zaczęła się zwiększać. Tymczasem CD Projekt razem z Funcomem postanowili zafundować polskim  fanom nie lada niespodziankę.

Nie dość że 30 kwietnia rusza długo wyczekiwany serwer PvP dla polskich i rosyjskich graczy to jeszcze będzie to start na skalę światową. Po raz pierwszy bowiem w grze MMO gracze z dróch krajów będą uczestniczyć w wirtualnej wojnie przeciw sobie, a więc wszyscy rosjanie przeciw naszym rodakom.

Pamiętając że w Age of Conan można stawiać własne budowle łatwo się domyśleć, że gracze będą musieli stawiać własne twierdze i podbijać przeciwne. A skoro będą bitwy i wojny muszą też być i łupy. Specjalną nagrodą dla zwycięskiej strony będą, odpowiednio dla Polskich gildii - "Skrzydła Mocy" natomiast dla grających po stronie Rosji będzie to "Hyrkański Szyszak".  A wszystko to i jeszcze więcej już 30 kwietnia na serwerze PvP "Two Eagles".

Więcej informacji na: polskavsrosja.pl.

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Bez sensu.... przenoszenie stereotypów do gry. O ile kojarzę świat Conana, tam nie było ani Polaków ani Rosjan, więc takie szczucie na siebie, czyli pomysł CDP to idiotyzm. O ile rozumiem Stygia vs Aquilonia, albo vs Cymeryjczycy, o tyle przenoszenie realnych konfliktów do Hyborii to czysty Monty Python :P
 • avatar
  Konto usunięte
  E tam fajna sprawa taka walka. Nie mam Conana ale w tej czy innej grze z przyjemnością zagrałbym z innymi polakami przeciwko innej nacji. To wzmaga emocje!
 • avatar
  Konto usunięte
  ruscy na bank zrobią jakiegoś wała :/
 • avatar
  sqnke
  W końcu coś sensownego....to co mnie najbardziej rozbraja w grach MMOG typu WoW to durne questy typu zbierz 15 poziomek......to zabawa dla 5ciolatków. Tutaj może będzie inaczej. Jak bdzie jakiś trial to na pewno stestuję konana.
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak dla mnie to po prostu przyznanie się Funcomu, że gra słabo przędzie. Zarabianie na animozjach narodowościowych to pomysł niskich lotów. Pewnie zainteresowanie serverem PvP w naszym rejonie było za niskie.