Gry komputerowe

World of Tanks solidnie wyremontowane

przeczytasz w 1 min.

Aktualizacja 9.15 jest już dostępna. Poprawki objęły grafikę, dźwięki, fizykę, balans czołgów, interfejs użytkownika i garaż.

World of Tanks doczekało się solidnego remontu – dostępna od dziś aktualizacja oznaczona numerem 9.15 to poprawa balansu czołgów, upiększona oprawa audiowizualna oraz szereg poprawek dotyczących obsługi gry i interfejsu użytkownika. Wszystko to (ponoć) na podstawie zebranych od użytkowników opinii i zażaleń.

Poprawa grafiki (a przede wszystkim płynności animacji) oraz dźwięków powinna być widoczna i słyszalna od razu. Dzięki ulepszeniom w obszarze fizyki natomiast czołgi nie będą się tak łatwo przewracać, a spadanie nie spowoduje tak dużych uszkodzeń. Wprowadzono też liczne modyfikacje, co owocuje między innymi rozszerzeniem filtrowania pojazdów oraz ich lepszym balansem.

World of Tanks 9.15 screen

„Pracę nad 9.15 rozpoczęliśmy od rozmowy z graczami. Połączyliśmy się przez media społecznościowe, nasze fora, rozmawialiśmy podczas spotkań z graczami. Na tej podstawie wyznaczyliśmy priorytety, to było bardzo cenne. W przyszłości będziemy podobnie działać. Chcemy docelowo przedstawić tryb «piaskownicy», pierwszy krok na drodze największych zmian w historii World of Tanks. Planujemy zbalansować każdy czołg w grze, co będzie dużym wyzwaniem i opinia graczy liczy się jeszcze bardziej niż wcześniej” – mówi producent wykonawczy, Anton Pankov.

Więcej o wprowadzonych nowościach dowiecie się z filmiku poniżej:

Źródło: Wargaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  -ZIBI-
  3
  I tak GOLD rządzi w GRZE
  KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ
  • avatar
   VizzzarD
   3
   Od razu widać, że osoba pisząca ten artykuł nie grała w tą grę... Ta aktualizacja totalnie nic nie zmienia... na pewno nic z czego cieszyliby się gracze.
   Wargaming po prostu kroi ludzi cały czas na kasę, zupełnie nic nie robiąc ze swoją produkcją.
   • avatar
    Dudi4Fr
    2
    "Pracę nad 9.15 rozpoczęliśmy od rozmowy z graczami. Połączyliśmy się przez media społecznościowe, nasze fora, rozmawialiśmy podczas spotkań z graczami."


    Gold jak był tak jest, to samo z artylerią lata temu obiecali zmiany w mechanice...


    Od prawie roku nie gram w WoT'a, i do roku mam spokojne nerwy, oraz niższe ciśnienie.
    • avatar
     Balrogos
     1
     gra nadal typu P2Play :) to w sumie gra na abonament z mozliwoscia darmowego wyprobowania gry
     • avatar
      Jamalos
      1
      nic niezmienili mydlenie oczu - dźwiękiem (nowym)
      • avatar
       TheDariusz
       1
       Za starych czasów w WoTa grało się fajnie, każdy nowo wprowadzony czołg był w miarę zbalansowany i był po prostu ciekawy, a najważniejszą rzeczą w grze był "skill". Ludzie doskonalili swoje umiejętności by potrafić przebić dany czołg. Poznawali jego specyfikację, słabe punkty, poznawali mocne punkty swoich jednostek, szukali odpowiednich miejsc na mapie przystosowanych pod aktualnie prowadzony czołg. Tak wspominam grę przed wprowadzeniem nacji francuzów. Teraz sytuacja w bitwach wygląda tak że albo przeciwnik po pierwszym nieudanym przebiciu zacznie walić z golda albo robi to cały czas. Ludzie jadą na takich cheatach, że głowa mała, choć dla WG to są nieszkodliwe mody. Większość graczy zamieniła się w ameby które patrzą statystyki, co powoduje oczywiście wzmożone używanie premium amunicji. To co trzyma i będzie jeszcze trzymało tą grę przy życiu to CW oraz Twierdze, bo gdyby nie to to większość osób już dawno przestała by grać.

       Taka jest moja reflekscja na temat tej gry. Mogłem jeszcze wspomnieć to tym jak co patch nabijają ludzi w butelkę bo wypuszczają OP czołg żeby ludzie na niego przelali a potem go nerfią do dna i wodorostów. Żeby nie było że jestem gołosłownym i "gówno" się znam, możecie sobie sprawdzić mój profil: Darek94PL

       Moją największą bolączką jest to że w WT ciągle nie ma wojen między "klanami" to by bardzo pobudziło tą grę ale rosjanie niestety są jacy są, nie słuchają nikogo prawie jak polacy :(
       • avatar
        kombajn
        0
        Raczej słabo wyremontowana. Dzisiaj zainstalowałem po dłuższej przerwie i bardzo szybko ponownie wywaliłem to w cholerę. Dźwięk jest fajny, lepszy niż pamiętam. Gra wygląda minimalnie lepiej - czyli nadal słabo, natomiast nie zmieniło się to co od dawna było bolączką - ta gra jest po prostu nudna.
        Na plus na pewno można zaliczyć to że w końcu można zobaczyć czołg przed zakupem (zajęło im to tylko parę lat lol). Ukryte staty jak były tak są pomimo zmian w interfejsie garażu.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         "dostępna od dziś aktualizacja oznaczona numerem 9.15 to poprawa balansu czołgów"

         Removed Herobrine ;D