• benchmark.pl
 • Gry
 • World of Tanks otrzyma olbrzymią aktualizację – największą w tym roku
Gry

World of Tanks otrzyma olbrzymią aktualizację – największą w tym roku

przeczytasz w 2 min.

W World of Tanks w środę pojawi się spora aktualizacja. Co nowego zostanie dodane w grze?

Co nowego w World of Tanks przyniesie aktualizacja 1.18?

Jakiś czas temu World of Tanks, jedna z najlepszych gier MMO, świętowała swoje 12. urodziny, a tymczasem mamy nowe informacje na temat produkcji. Już jutro pojawi się największa w tym roku aktualizacja do World of Tanks na PC. W grze zostanie dodanych kilka nowości.

Wśród nich znajdą się nowe włoskie czołgi, mapa, zmiany w matchmakingu oraz techniczne i wizualne ulepszenia. Jak podkreśla dyrektor wydawniczy World of Tanks na PC, Uriy Kuryavyi:

Jestem dumny ze wspólnego wysiłku ogromnej, międzynarodowej grupy twórców, która pracowała nad tą olbrzymią aktualizacją. Poprawiliśmy osiągi wielu czołgów, ulepszyliśmy dużą ilość map w bitwach losowych oraz dokonaliśmy zmian w matchmakingu lekkich pojazdów i artylerii.

Nowe zmiany wizualne

Aktualizacja przyniesie zmiany wizualne, które bazują na możliwościach komputerów graczy. Poprawiono efekty wizualne zniszczonych gąsienic – będą oddziaływać z każdym obiektem, stanowiąc niezależne modele fizyki. Dzięki temu będą zachowywać się jeszcze bardziej realistycznie. Aktualizacja sprawi, że będą się właściwie odwijać lub opadać, a także zostaną na ziemi podczas poruszania się z wysoką prędkością.

World of Tanks zmiany wizualne

Zmiany w matchmakingu, nowe pojazdy i mapa

W grze dodane zostały również ważne zmiany w matchmakingu. Dotyczą one lekkich i kołowych pojazdów oraz ilości artylerii w drużynie. Po obu stronach pojawi się taka sama ilość czołgów lekkich, a także limit 1 czołgu kołowego na drużynę.

Aktualizacja przyniesie również 6 nowych pojazdów od poziomu V do X. Każdy z nich cechuje się mocnym pancerzem średnim i świetnym kątem nachylenia działa. Dodatkowo, od poziomu VII nowe włoskie maszyny zostały wyposażone w mechanizmy samoładujące.

Wśród pojazdów znajdą się:

 • Semovente M41,
 • Semovente M43 Bassoto,
 • Semovente Controcarro mod. 1956,
 • Controcarro mod. 67,
 • Controcarro 1 Mk,
 • Controcarro 3 Minotauro.

W aktualizacji dodana zostanie również nowa mapa w bitwach losowych – Posterunek. Pojawią się w niej otwarte przestrzenie, zróżnicowana roślinność, forteca oraz ruiny miasta z zasiekami.

Nowa mapa World of Tanks

Jak wam się podobają zapowiedziane nowości? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Wargaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  unadarek1983
  2
  Przecież ta gierka to syfilis straszny :-) maszynka do trzepania kasiory nastawiona na strzyżenie baranków :-) w historii gier takiego bagienka nie było
  • avatar
   MarKoz1979
   2
   Grałem od bety...
   Byłem kiedyś fioletowy...
   Niestety gra była coraz bardziej nastawiona na trzepanie kasy i pomaganie wybranym...

   Gram już tylko i wyłącznie w Warthunder. Ma wszystko co być powinno. Grafika, fizyka, dźwięk i sens.
   • avatar
    Monio
    1
    Syf i bagno. Oszuści i naciągacze.Poproostu pospolici złodzieje. Chuck Norris,Arnold Schwarzenegger i nawat Matka Boża z Guadalupe im nie pomoże. Gry tej firmy idą równią pochylą w dół.Ja oczekiwał bym zwrotu wydanych pieniędzy na coś co po pewnym krótkim czasie nie przypomina tego zupełnie co kupiłem. Miało być takie dobre. Pewnie w założeniu Kleszczy przez 6 miesięcy.WG zmieniło reguły gry i zapomniało o tym że coś takiego wydało.
    • avatar
     OBoloG
     0
     Chciałbym móc wybrać sobie tylko jedną mapę i tylko na niej grać w trybie jaki mi odpowiada. A nie tak że za każdym razem gra decyduje za mnie. Niektórych map nie lubię a czasem gram bo tak gra wybierze. Pojazdy premium i złoto powinny być znacznie tańsze. Matchmaking powinien być bardziej zbalansowany.