Gry komputerowe

World of Tanks na World Cyber Games 2013

przeczytasz w 1 min.

To, że nie wszyscy są wielkimi zwolennikami World of Tanks nie zmieni tego, że produkcja ta cieszy się bardzo dużą popularnością.

World of Tanks na World Cyber Games 2013

To, że nie wszyscy są zwolennikami World of Tanks, nie zmieni tego, że produkcja ta cieszy się bardzo dużą popularnością. Nic dziwnego zatem, iż już od jakiegoś czasu towarzyszy różnego rodzaju imprezom, na których rozgrywane są turnieje dla graczy.

Producent pochwalił się właśnie informację, że World of Tanks będzie obecne na World Cyber Games 2013, a więc kolejnej edycji jednej z najważniejszych imprez dla profesjonalnych graczy, która często określana jest nawet mianem cyberolimpiady.

W tym roku rozgrywki narodowe odbywać będą się m.in. w USA, Europie i Azji. Później, najlepsze drużyny z poszczególnych regionów zmierzą się podczas turnieju międzynarodowego, którego stawką będzie występ podczas wielkiego finału na World Cyber Games. Ten odbędzie się w mieście Kunshan w Chinach, pomiędzy 28 listopada a 1 grudnia.

“Drużyny czołgistów znacząco podniosły swoje umiejętności od zeszłego roku i oczekujemy zaciętej rywalizacji na WCG 2013. Od startu naszej ligi Wargaming.net, World of Tanks przeszło długą drogę w profesjonalnym gamingu i dalej będziemy rozwijać grę w tym kierunku. Zarówno pod kątem samej rywalizacji, jak i wygody oglądania rozgrywek przez widzów, cały czas będziemy dokładać nowe rozwiązania e-sportowe oraz wspierać profesjonalne drużyny.” - Jonghyuk Baak, dyrektor globalnego e-sportu w Wargaming.

Źródło: Wargaming, shadowlogic

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  2
  Sezon pomidorowy w grze, a niedługo malowanie trawy pod nazwą 0.8.7.
  • avatar
   Terrorek
   1
   Łooo kolejna sponsorowana informacja o tej grze ;)
   • avatar
    darry dooman
    -1
    ...niezadowolonych zapraszam na stronę facebooka Anty WoT i opisywanie swoich "krzywych akcji" w tej grze...strona dopiero powstaje, więc zapraszam również do "lajkowania"...dzieki
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     w grze powinno się relaksować a nie denerwować i do tego optymalizacja tej gry jest jeszcze gorsza z każdym patchem. pozdrowiam i mnie "strzałów za zero"