Gry komputerowe

World of Tanks otwiera się na mody, a wersja 1.0 coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Firma Wargaming uruchomiła Centrum Modów, w którym gracze mogą znaleźć sprawdzone, dobre i bezpieczne modyfikacje do gry World of Tanks. To świetna nowość, która poprzedza udostępnienie aktualizacji 1.0.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jeszcze w marcu zadebiutuje World of Tanks 1.0. Duża aktualizacja przyniesie ulepszoną oprawę wizualną (dzięki silnikowi CORE), odświeżoną ścieżkę dźwiękową i lepszą optymalizację (co docenić mają posiadacze słabszych pecetów). Wargaming już od jakiegoś czasu pozwala graczom przetestować komputer, by sprawdzić, na co mogą oni liczyć. Tymczasem…

W oczekiwaniu na pojawienie się aktualizacji, gracze mogą instalować coś innego, mianowicie: modyfikacje. Wargaming uruchomił oficjalne Centrum Modów, w którym znajdują się wyłącznie zweryfikowane paczki – pozbawione większych błędów, neutralne dla działania gry i po prostu dozwolone. Korzystając z nich można mieć pewność, że gra nie odmówi posłuszeństwa, jak również, że nie otrzyma się bana.

Zapowiedź ta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem – wirtualni czołgiści czekali na taką platformę, a jej wykonanie nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. Możecie się o tym zresztą przekonać sami, odwiedzając Centrum Modów.

Tymczasem wróćmy jeszcze na chwilę do zmian graficznych. Na kanale World of Tanks Polska pojawił się bowiem interesujący materiał wideo (pierwszy z serii), przybliżający ewolucję tej popularnej gry MMO. Jeśli macie kilkanaście minut, koniecznie rzućcie okiem:

Źródło: Wargaming

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chopa82
  1
  Ja wolę Armored Warfare
  • avatar
   kombajn
   0
   Ktoś naprawdę czeka na tą nową wersje WOT? Przecież to wygląda koszmarnie. Pobrałem sobie klienta testowego. Żeby mieć wrażenia na żywo a nie z filmiku promocyjnego. Grafika jest tragiczna. Rozmazane dalekie tło (np góry) wygląda idiotycznie, Dalekie obiekty (np zamek do którego można podjechać) są w strasznie niskiej rozdzielczości. Wszystkie tekstury są nie ostre, kolory sprane. Trochę pomaga filtr wysokiego kontrastu ale niewiele. Szczerze powiedziawszy oczy zaczynały mnie boleć po chwili. Przez chwilę myślałem że mam ustawione niskie detale czy coś ale okazało się że wszystko na max. Poza tym nagrody za bitwę jak były absurdalne i zmuszające do zakupu premki tak nic w tym temacie nie zmienili. Mały przykład rozegrałem kilka bitewek żeby przypomnieć sobie jak grać i np w bitwie Tygrysem II zająłem 4 miejsce w drużynie,ponad półtory tysiąca obrażeń, bitwa zwycięska i co? Minus 7 tysięcy. I to sam koszt za normalną amunicję i naprawę wozu. Jak ktoś liczył na jakiś cud miód i orzeszki to obawiam się że się zawiedzie, całe szumnie zapowiadane WOT 1.0 to pudrowany złom o tragicznej grywalności. Ja kazałem sobie zamknąć konto (jeszcze się musiałem wykłócać o to z supportem - widać zależy im na ilości zarejestrowanych graczy nawet jak od dawna nie grają).
   • avatar
    pawluto
    -1
    Po co komu ta aktualizacja , która może tylko zepsuć tą grę ?!?
    Ta gra wygląda świetnie , optymalizacja stoi na wysokim poziomie , na średnim PC z przed kilku lat wyciąga 60 fps więc nie widzę potrzeby zmian.
    Jestem przekonany że te zmiany będą tylko na gorsze i że gra niestety zacznie upadać.
    Zupełnie nie potrzebna aktualizacja - Lepiej by zrobili kilka nowych map.