Gry Xbox One

Xbox One może trafić do sklepów już 8 listopada

przeczytasz w 1 min.

Sklepy już wiele razy zdradzały daty wprowadzenia do sprzedaży gier czy różnego rodzaju sprzętów. Czyżby stało się tak także w przypadku Xboxa One.

Xbox One konsola rynkowy debiut

Sklepy już wiele razy zdradzały daty wprowadzenia do sprzedaży gier czy różnego rodzaju sprzętów. Czyżby stało się tak również w przypadku konsoli Xbox One.

Na targach Gamescom 2013 Sony ujawniło dokładną datę rynkowego debiutu PlayStation 4. Niestety na podobny krok nie zdecydował się Microsoft i dlatego też cały czas nie znamy dziennego terminu wprowadzenia Xboxa One do sklepów.

Do tej pory gigant z Redmond zapowiedział jedynie, że stanie się to w listopadzie. Dużo dokładniejszą datę zdradzają dokumenty jednego z amerykańskich sklepów, do których dotarł jeden z zachodnich portali. Wedle ujawnionych rewelacji, Xbox One trafi do sklepów już 8 listopada.

Wszystko pięknie, bo Microsoft wyprzedziłby nawet Sony, ale wciąż jest jednak pewien problem. Obojętnie kiedy nie zadebiutowałby Xbox One, to początkowo pojawi się tylko w 13 krajach i lista ta do końca roku nie powiększy się już o jakąkolwiek pozycję.

Xbox One konsola sprzedaż 8 listopada

Źródło: kotaku

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  idzpro100
  3
  przy Xbox One nie ma confirmed (potwierdzone). Nie przekonali mnie, i raczej nie przekonają szpiegowski Kinect, brak możliwości rozmawiania z użytkownikami X360, gorsze GPU, można wyliczać w nieskończoność.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Ja akurat mieszkam w kraju z wybranej trzynastki, ale nawet jak murzyn pod sklepem bedzie za darmo rozdawał (jak nokie 2100) to nie wezme.
   • avatar
    -AKATSUKI-
    1
    Teraz to wrzyscy maja gdzies tego kwadratoboxa i czekaja na PS4, ale ja mam lepszy pomysl, olejcie konsole i grajcie na PC.
    • avatar
     Szymon331
     0
     Ta konsola powinna mieć premierę rok temu a i tak nie byłaby szczytem nowości. Jak ona wyjdzie dopiero za kilka miesięcy to nie wróżę jej długiego życia.

     Coś mi się wydaje że tym razem komputery PC "zjedzą" konsole w dwa lata.
     • avatar
      jkbrenna
      0
      ale czy im AMD podzespoly dostarczy, mam pewne watpliwosci, chco AMD produkcje wszystkich innych swoich produktow o conajmniej o 4 miesiace opznia ,aby moc te APU dla konsol dostarczyc...