Gry

XIII Remake z dokładną datą premiery

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Lubiący oryginalne gry powinni kojarzyć tę o tytule XIII. Swojego czasu przyciągała kilkoma elementami i wkrótce będzie starała się zrobić to ponownie, już w odświeżonej wersji.

Premiera XIII Remake w listopadzie

Jeśli nie pamiętacie to śpieszymy przypomnieć, że remake gry XIII został zapowiedziany w kwietniu zeszłego roku. Premiera miała odbyć się w listopadzie, również zeszłego roku. Z czasem twórcy zmienili jednak plany i do tej pory nie byli w stanie podać nowej daty premiery. Teraz się to zmieniło i wygląda na to, że potrzeba jeszcze sporo cierpliwości.

XIII Remake zadebiutuje 10 listopada tego roku. Nic nie zmieniło się za to w kwestii platform docelowych. XIII Remake trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

XIII Remake

Nowa „Trzynastka” na fragmentach rozgrywki

XIII debiutowała w 2003 roku. Minęło zatem sporo czasu i zajmujące się pracami nad XIII Remake studio PlayMagic ma spore pole do popisu. Obiecuje wiele poprawek, gracze mają otrzymać nie tylko lepszą grafikę, ale też usprawniony dźwięk, animacje, a także wybrane mechaniki rozgrywki.

Efekty? Mały przedsmak daje poniższy materiał wideo.

Źródło: IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  Kiedy siadałem po raz pierwszy 17 lat temu do tego tytułu byłem dość sceptyczny ale po ukończeniu gry miałem nadzieję na kolejne odsłony co zresztą było zapowiadane. Niestety nie doczekałem się. Dziś chętnie spróbuję jej po raz kolejny.
  6
 • avatar
  deseczka
  Oj też miałem nadzieję na kontynuację, świetna gra jak na tamte czasy.
  2
 • avatar
  levusek1992
  Wtedy grafika była bajkowa. Teraz wygląda, jak by po prostu była słaba xd
 • avatar
  Dariosex
  Glupia brutalna gra. Czasy takich bezsensownych brutalnych gier juz minely i az dzw bierze ze zadna organizacja broniaca nas przed przemoca jeszcze nie zareagowala. Oby sie to zmienilo i ktos zablokuje wydanie tej gy!
  -1