Internet

Yahoo! w końcu wchodzi do Polski

przeczytasz w 1 min.

Choć Polski internet ma się dobrze i - co jest godne podziwu - sam stworzył kilka bardzo mocnych marek, nie zapominają o nas też zachodnie firmy.

 Warto przeczytać:
 

Google będzie sprzedawać - nawet 70% taniej!

Bardzo często "atak na Polskę" kończy się wielkim sukcesem - podają pierwszy z boku przykład Google, Groupona, Facebooka albo Wikipedii. Niestety - równie często uznana na zachodzie marka nie potrafi sprostać silnym, często rodzimym markom. Tak brutalnie przeliczył się m.in. portal AOL oraz bardzo liczący na sukces eBay.

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że tak cherlawego wejścia jak w przypadku Yahoo!, chyba jeszcze nie mieliśmy. Firma jeszcze kilka lat temu będąca absolutnym gigantem i liderem internetu, obecnie ma się zdecydowanie gorzej, a mimo to walczy o kolejne rynki. Polska edycja portalu nie będzie mieć jednak żadnej promocji - w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów mówi przedstawiciel, Bartłomiej Swojak.

Yahoo! Polska nie stawia też na autorską treść, póki co planuje pozyskiwać ją od swoich zewnętrznych partnerów. Czym zatem firma wyróżni się na polskim rynku? Nie wiadomo, a ze wspomnianego wywiadu wynika, że nie warto robić sobie jakichkolwiek nadziei. Pajęczy zmysł podpowiada, że z tej mąki chleba nie będzie...

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy artykuły:  
Produkt Roku 2010/2011 - wybór czytelników
Easter Eggs, czyli jaja w grach
Testy laptopów: 20 modeli na każdą kieszeń

 

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fourth Illusion
  0
  yahoo to dziadostwo pelno spamu i wiaze sie to z amerykancami w europie jest g mail i lokalne portale informacyjne nie wyjdzie z tego nic dobrego
  • avatar
   Gasek
   0
   "podają" podając
   Moim zdaniem ta strona w Polsce będzie na marginesie, odsyłać do innych portali to każdy potrafi
   • avatar
    pique
    0
    Również mam pocztę na tym serwisie i na spam nie narzekam (onet yam jest siedlisko spamu) Działa szybko i stabilnie. Używam również Gmaila i szczerze te 2 adresy mi wystarczą do emerytury>
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Spóźnili się chłopaki jakieś 5 lat...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ja również mam konto pocztowe na Yahoo Polska od lat kilku! Zero reklam, prosta - bardzo wygodna poczta. Nie zmieniam na nic innego!
      • avatar
       Spirit
       0
       Za czasów mojego komputera sobie tam wszedłem, po czym cały system padł od wirusów. Od tamtego czasu Yahoo! kojarzy mi się tylko z syfem.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        W papierowej gazecie czytałem już obszerny artykuł z analizą już 2 tygodnie temu...
        Macie refleks, kurna...