Internet

Płatna usługa muzyczna YouTube opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Poczekamy dłużej na usługę muzyki na życzenie od Google.

YouTube na życzenie

Wiemy od jakiegoś czasu, że firma Google pracuje nad płatną usługą muzyki na życzenie, działającą w obrębie bądź przy współpracy z platformą YouTube. Początkowo zapowiadano, że premiera odbędzie się na początku tego roku. Dziś wiemy już, że to nie wypaliło i wszystko wskazuje na to, że poczekamy jeszcze co najmniej do lata. Dlaczego? Zgodnie z informacjami redakcji Billboard – twórcy chcą być pewni, że usługa będzie konkurencyjna, przede wszystkim dzięki dobrze przemyślanemu wyglądowi. To właśnie podobno ta kwestia sprawia, że debiut przesuwa się w czasie.

Firma Google, która w swojej ofercie ma aktualnie oddzielną usługę Play Music Access, która z miesięcznymi abonamentami w wysokości 5 lub 10 dolarów ma konkurować z takimi gigantami jak Spotify, Rhapsody, Rdio. Według źródeł redakcji Billboard usługa działająca na platformie YouTube będzie jednak znacznie bardziej zaawansowana i wraz z dniem premiery dostępne będą już wszystkie opcje, w odróżnieniu od licznych „bet”, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Projekt pochłania więc nieco więcej czasu, a przy okazji gigant z Mountain View chce stworzyć intuicyjny i jednocześnie elegancki wygląd.

YouTube, który obecnie twórcom pozwala zarabiać na reklamach, jest aktualnie platformą strumieniowania muzyki numer jeden na świecie. Bez wątpienia więc usługa muzyki na życzenie może odnieść ogromny sukces.

Źródło: Billboard, TheVerge

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Myfos
  1
  Jak zrobią płatną wersję która będzie miała wysoką jakość dźwięku i obrazu to nie ma problemu.
  • avatar
   aavil
   0
   Ciekawe jeszcze jak z bazą danych... Spotify już na pewno podpisało umowy o wyłączność na część wykonawców.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Porządną kasę na reklamach na Youtube, moga co najwyżej zarabiać utwory, które mają po kilka milionów wyświetleń, a taki zwykły grajek kowalski, co ma kilka tysięcy wyświetleń, to nawet na piwo nie zarobi.
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Konsola playstatio 3 wersja slim 320 GB. W komplecie jest jeden pad czarny, move (kamerka + kontroler ruchu + kontroler jednoręczny + karabinek czerwono-biały + orginalne kable, ładowarki),zestaw Bluetooth (słychawka + stacja do ładowania + kabel), kabel HDMI, USB, ładowarka do pada, kabel do konsoli. Gry to: GTA 5, Socom: Polskie siły specjalne, TES 5: Skyrim, Medal of Honor: Warfighter (edycja limitowana, steel box), Gran Turismo 5: Prologue,Resistance: Fall of Man, Uncharted: Drake's Fortune, Ghost Recon: Future Soldier, Sport Champions 2, start the party 2,starter disk. Wszystkie gry zawierają orginalne pudełka, instrukcje + dodatki.
     Cały sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, prawie nie używany. Chętnych prosze o dodanie na Facebooku Maciek Suchański albo na Skype Pogromca(tu jest spacja)64.