Gry

Co zdradza pierwsza grafika promująca nowego Wiedźmina?

przeczytasz w 2 min.

Nowa gra z serii Wiedźmin jest promowana grafiką przedstawiającą medalion w kształcie rysia. Wielu graczy tak właśnie typowało, CD Projekt RED zdecydowało się to potwierdzić.

Kot czy ryś? W tym przypadku to różnica

Trudno twierdzić, że poniedziałkowa zapowiedź nowej gry polskiego studia przyniosła większą porcję informacji. Wiedźmin dorobił się jednak milionowego grona fanów wśród graczy, więc zdawkowy komunikat wystarczył do zbiorowej radości, a jedna grafika dała podwaliny pod pierwsze dyskusje. Szybko pojawiły się dwa obozy, których przedstawiciele zobaczyli na niej nawiązanie do kota i/lub rysia. Nie trzeba dłużej pochylać się nad tą kwestią, Robert Malinowski, dyrektor ds. komunikacji CD Projekt RED, rozwiał wątpliwości.

„Ok, niektóre tajemnice nie powinny być tajemnicami. Mogę potwierdzić, że medalion rzeczywiście ma kształt rysia”.

Nowy Wiedźmin i Szkoła Cechu Rysia?

Fani wiedźmińskiego uniwersum doskonale widzą, że ta z pozoru niewielka różnica w tym przypadku ma znacznie. Tyle tylko, że samo potwierdzenie rysia na medalionie nie wyjaśnia jeszcze niczego związanego z fabułą.

Lubiący dyskusje mają jednak spore pole do popisu. Szkoła Cechu Rysia i nowy bohater, o którym do tej pory nic nie mówiono? Chociaż ciepło wspominający Ciri (której blisko do Szkoły Cechu Kota) pewnie i tak nie porzucą jej wątku. Trzeba czekać na kolejne oficjalne informacje. Póki co można mieć pewność, że nie zobaczymy już Geralta, a z jego następcą lepiej będzie się polubić, bo zapowiedziana gra będzie podobno początkiem nowej sagi.

CD Projekt RED i Epic Games z umową na 15 lat

Z oficjalnych informacji podano jeszcze tę o przesiadce polskiego studia na silnik Unreal Engine 5. Jak się okazuje, umowa z Epic Games została podpisana na aż 15 lat, a niewykluczone, że zostanie jeszcze przedłużona.

Wypada też zaznaczyć, że CD Projekt RED szybko ucięło pojawiające się spekulacje co do ewentualnego ograniczenia komputerowej wersji nowego Wiedźmina do sklepu Epic Games Store. Nic takiego nie będzie miało miejsca.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  antytalent
  5
  Zadajcie to pytanie za 10 lat. Będzie wiadomo trochę więcej.
  • avatar
   Dawid0ss
   -3
   Dawać mi tu zaraz tego plugawego Wiedźmaka
   • avatar
    JohnySzopa
    -10
    Chcesz być bardzo bogatym człowiekiem? Chcesz mieć fury za kilkaset tysięcy złotych? Chcesz mieć ogromna wille z basenem w którym będziesz bzykal piękne kobiety?
    Na pewno tak! Oto ja Jan Szopa, biznesmen, ekspert rynku kryptowalut mający setki zadowolonych klijentow korzystających z moich usług. Jestem zapraszany na największe imprezy biznesowe w Polsce o na swiecie, gdzie jestem witany owacjami na stojąco! Twój mentor i sensej!
    Jeszcze dwa lata temu byłem zwykłym studentem informatyki mieszkający w akademiku w jednym pokoju z pięcioma innymi studentami.
    Jednak rok 2020 był dla mnie prselomowym i zarobiłem 25 milionów dolarów amerykańskich.
    Zakonczżyłem studia na usmym roku i zająłem się biznesem kryptowalutowym stając się ekspertem.
    Mam dla ciebie wyzwanie! Jesteś ze mnom? Tak nie słyszę Tak, Tak? Tak dobrze! Świetna decyzja!
    Chce żebyś teraz zainstalował aplikacje Crypto Com i skorzystał z mojego kodu
    polecajacego a dostaniesz az 25$ w kryptowalucie Cro ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!!
    Dalacz do mnie a życie w luksusie, spotykanie się z najpoekniejszymi kobietami świata i ich bzykanie, obracanie się s kręgach śmietanki towarzyskiej, celebrytow, politykuw masz jak zapewnione lepiej jiz w banku!!! Oto mój kod wykorzystaj go TERAZ!!!
    jjey2xxs9c