Gry Xbox One

Zaginięcie Ethana Cartera na Xbox One w styczniu

przeczytasz w 1 min.

Produkcja studia The Astronauts za niespełna dwa tygodnie zadebiutuje na kolejnej platformie.

Zaginięcie Ethana Cartera to tytuł, który trudno nazywać nowością. Trzeba sobie o nim jednak przypomnieć, ponieważ wkrótce będzie miał miejsce jego debiut na kolejnej platformie.

Obecnie Zaginięcie Ethana Cartera oferowane jest na PC oraz PlaySation 4. Na 19 stycznia zaplanowano premierę na Xbox One. Poznaliśmy też cenę, zakup gry na konsoli Microsoftu stanowić będzie wydatek 69,99 złotych.

„Wcielasz się w Paula Prospero, detektywa zafascynowanego okultyzmem, który otrzymuje niepokojący list od Ethana Cartera. Przeczuwając, że chłopiec jest w niebezpieczeństwie, Paul wyrusza do Red Creek Valley, rodzinnej miejscowości Ethana. Na miejscu okazuje się, że przybył za późno. Chłopiec zniknął bez śladu, a w okolicy doszło do brutalnego zabójstwa. Wkrótce Paul przekona się, że to nie jedyna tutejsza zbrodnia, którą powinien się zainteresować.”


Zaginięcie Ethana Cartera - gameplay z PC


Oczywiście fabuła oraz mechanika rozgrywki pozostaną tutaj niezmienione. Można jednak spodziewać się pewnych nowości, przede wszystkim trybu Free Roam pozwalającego na swobodną eksplorację świata (z czasem tryb trafi też na pozostałe platformy). Zadbano również o ulepszenia dla Xbox One X, w tym wsparcie rozdzielczości 4K.

Źródło: microsoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AMJck
  -8
  WOW! ponad 3 lata od premiery na PC. No to użytkownicy konsol zasmarkają się ze szczęścia XD
  • avatar
   hex3n
   0
   WOW! To wygląda jak stary dobry Myst :)