• benchmark.pl
 • E3
 • Zobaczcie, jaki tu jest klimat. S.T.A.L.K.E.R. 2 na konkretnym zwiastunie
Gry

Zobaczcie, jaki tu jest klimat. S.T.A.L.K.E.R. 2 na konkretnym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Czekaliśmy i wreszcie dostaliśmy - konkrety na temat S.T.A.L.K.E.R. 2. Zgodnie z przypuszczeniami należy nastawiać się na mroczną i niezwykle klimatyczną grę.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl zaprezentowany na Xbox & Bethesda Games Showcase

S.T.A.L.K.E.R. 2 był jednym z pewniaków, których oczekiwaliśmy na Xbox & Bethesda Games Showcase. Ciekawość dość szybko została zaspokojona, Microsoft już na początku pokazu pochwalił się wyczekiwanym przez wielu tytułem, który jeśli chodzi o konsole udało mu się zarezerwować na wyłączność.

Ostatecznie twórcy zdecydowali się na dodanie podtytułu, w ręce graczy oddany zostanie S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Informacji dotyczących rozgrywki było całkiem sporo, ale konkretów brakowało. Teraz się to zmieniło, również z uwagi na pierwszy dłuższy materiał wideo. I to nie byle jaki, ponieważ zaprezentowano 5-minutowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - zwiastun z fragmentami rozgrywki

Kiedy premiera S.T.A.L.K.E.R. 2?

I jak, podoba się? Jeśli tak, to warto odnotować dobre wiadomości związane z premierą gry. Na początku roku twórcy zapewniali, że prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 „idą gładko”. Wygląda na to, że było to coś więcej niż stwierdzenie rzucone zniecierpliwionym graczom.

Poza powyższym materiałem wideo otrzymaliśmy bowiem właśnie datę premiery. S.T.A.L.K.E.R. 2 ma zadebiutować 28 kwietnia 2022 roku. Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia dotyczące platform docelowych, na zabawę mogą nastawiać się posiadacze PC oraz konsol Xbox Series X i Xbox Series S. Korzystający z usługi Xbox Game Pass ucieszą się, że S.T.A.L.K.E.R. 2 dołączy do niej już w dniu swojej premiery.

Źródło: Xbox

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bruner
  5
  Ano ładne ... szkoda ze w takiej jakosci pojdzie na kartach których zapewne dalej w 2022 roku nie bedzie :D
  • avatar
   hoodedman
   4
   standardowo, - takiej grafiki nie zobaczymy. Marketing działa zawsze tak samo. Widzieliśmy to już setki razy... Gry nigdy później tak nie wyglądają.
   • avatar
    xbk123
    2
    No fajnie wygląda. Ciekawe czy downgrade zaliczy ; - )
    • avatar
     PerfectDAY
     1
     Zapowiada się fenomenalnie.
     • avatar
      zack24
      0
      Cholerka. Dawać to cudo. Będę grał, i grał, i grał, i grał.... Nie będę chodził do pracy tylko grał. A jak mi się znudzi to zagram jeszcze raz :)
      Mam nadzieję, że mój RTX 3070 wytrzyma.
      • avatar
       Adixo
       0
       Jak do gry dorzucą kartę RTX 3XXX w normalnej cenie to wtedy kupię, inaczej to tylko będę mógł popatrzyć na YT