Gry

Więcej porad. Blaski i cienie, lub jak kto woli plusy i minusy

przeczytasz w 2 min.

Wszystkie opisane tutaj porady to jedynie wierzchołek góry lodowej - oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Najlepszym sposobem na poznanie tajników CoH jest korzystanie z wiedzy doświadczonych graczy. Jest takie miejsce w sieci: http://exitii.nmj.pl To forum Klanu Exit II. Drużyny, która jest w czołówce laddera CoH w Clan Base. Można tam znaleźć tony informacji. Począwszy od drzewek rozwoju poszczególnych nacji, przeróżne taktyki, sztuczki aż po linki do ciekawych powtórek.

A gdy już opanujecie wszystkie wymyślne sposoby anihilacji przeciwnika, wtedy na samym końcu czeka nagroda.


Blaski i cienie, lub jak kto woli plusy i minusy

Czas na podsumowanie wszystkich wad i zalet Kompanii Braci.

Minusy: 
 • zmuszanie do aktualizowania gry niezależnie od tego czy chcesz grać w sieci czy nie.
 • weryfikacja oryginalności płyty
 • błędy graficzne - słynne najeżdżanie na siebie czołgów
 • ping - nie wiem jak inni gracze, ale ja często miałem problemy z podłączeniem się do wielu gier.
  Nie wiem z czego to wynika i co gorsza parę miesięcy temu nie miałem takich problemów ? Na domiar złego od ostatniego patcha doszły jeszcze problemy z routerem. Przy próbie połączenia w większości przypadków wyskakuje mi błąd routera, jest to prawdopodobnie spowodowane blokowaniem portów UDP, próbuje z tym walczyć ale na razie bezskutecznie.
Plusy:
 • realia II wojny światowej
 • świetna grafika
 • nacisk na rozgrywkę multiplayer
 • ciągłe doskonalenie gry
 • dobry system statystyk
 • system rozgrywki oparty na punktach kontroli zwiększa taktyczne możliwości rozgrywki.
 • zróżnicowanie nacji pod względem taktyki gry i posiadanych umiejętności.

Co tu wiele mówić - Company of Heroes jest jak piękna kobieta. Na początku Cię oszałamia i sprawia, że świat nabiera nowych barw, poznajesz uczucia o których istnieniu dotychczas nie wiedziałeś... co prawda kiedy poznajesz ją bliżej zauważasz pewne wady, początkowo Cię to denerwuje, ale wkrótce stwierdzasz, że nikt nie jest doskonały i zostajesz z nią do grobowej deski.. ale jest też inna możliwość.. niby ją kochasz, wszystko jest świetnie, aż niespodziewanie pojawia się na horyzoncie konkurentka - Ma na imię Star Craft 2.

Na koniec chcę wam zadać jedno pytanie, które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Dlaczego CoH, gra która jest uznawana za jeden z najlepszych RTS, ma świetny multiplayer i spełnia wszystkie warunki niezbędne do zostania platformą turniejową, mimo wszystko nie jest grana na turniejach. Co według was decyduje o tym, że jedna gra odnosi sukces na turniejach a inna nie??? Czego zabrakło?

danzig, cybersport.pl

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!