Gry

Miejsce 7 – Tom Clancy MMO

przeczytasz w 1 min.

Platforma:?
Wydawca:Ubisoft
Premiera:?
Budżet:40 - 50 mln USD

Po raz pierwszy w historii Ubisoft zdecydował się stworzyć grę MMO. I to nie byle jaką, bo sygnowaną nazwiskiem Toma Clancy'ego. Nie wiadomo jeszcze jaki cykl zostanie wzięty na tapetę. Nie wiadomo też, czy będzie to któraś z istniejących serii wydawanych przez Ubisoft, w których mamy już składanki, taktyczne FPS-y, strategię i zręcznościowy symulator lotu, czy producent na potrzeby gry zaadoptuje i zaserwuje graczom coś zupełnie nowego.

Na razie informacje o tym nietypowym projekcie można uznać za bardzo ogólne. No, może z wyjątkiem jednej jedynej, która jest w miarę jasna. Jak to zwykle bywa, chodzi o pieniądze. Z dostępnych informacji wynika, że budżet tej niemającej jeszcze tytułu gry wyniesie pomiędzy 40 a 50 milionów dolarów. Bardzo dobrze, że Ubi nie żałuje środków na stworzenie tej produkcji, choć z drugiej strony rodzi to też pewne obawy. W końcu chłopaki będą chcieli jakoś to sobie odbić.

Z punktu widzenia graczy najlepszym rozwiązaniem byłyby mikrotransakcje, a najgorszym – abonament. Ciekawe, w którą stronę pójdzie Ubisoft, oraz jakie podejmie kroki w celu utrzymania rozsądnego balansu pomiędzy zyskiem a poniesionymi kosztami.

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login