Gry

Championship Manager 2001/02

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Niedawno i zupełnie za darmo udostępniono jedną z dwóch najlepszych gier tego typu, a mianowicie Championship Manager 01/02.

Jest to wprawdzie gra sprzed 10 lat, jednak w dalszym ciągu udostępniane są do niej aktualizacje składów oraz drużyn w poszczególnych ligach, także nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z tego typu dobrodziejstw. Rozmach, z jakim tworzono grę robi wrażenie - w bazie danych znajduje się kilkadziesiąt tysięcy PRAWDZIWYCH graczy oraz oczywiście klubów, z których kilkaset jest grywalnych (z 27 krajów). Oznacza to ni mniej ni więcej to, że możemy kierować dowolnym z nich w drodze na szczyt (bądź na dno tabeli).

Możemy oczywiście także przejąć kontrolę nad reprezentacją narodową jednego z 27 państw. W grze znajdziemy nawet ekstraklasę i pierwszą ligę polską.

Championship Manager nie jest grą dla każdego, ale ci z was, którzy interesują się sportem i chcieliby zobaczyć jak wygląda piłka nożna od strony menadżera/trenera powinni zainteresować się - nie boję się użyc tego słowa - doskonałą produkcją studia Sports Interactive.