Gry komputerowe

Aż 7 gier do odebrania w październikowym Amazon Prime Gaming

przeczytasz w 1 min.

Patrząc na przygotowane zestawienie można stwierdzić, że Amazon przygotował dla abonentów usługi Prime Gaming całkiem smakowite kąski. Co konkretnie?

Nowe gry dla abonentów Prime Gaming - październik 2022

Fallout 76 za darmo w ciekawym towarzystwie

Najgłośniejszym tytułem wydaje się tutaj Fallout 76. Nie znaczy to, że najlepszym. Opinie na temat tej produkcji były mocno podzielone, nie brakowało też krytycznych, zwłaszcza od razu po premierze. Co wyszło kiepsko, a co się udało przybliżaliśmy swojego czasu w recenzji.

Anonimowa nie jest z pewnością także strategia Total War: Warhammer II i w jej przypadku można mówić już o bardzo wysokich notach wystawianych przez dziennikarzy oraz graczy. Podobnie było w przypadku Middle-earth: Shadow of War, grze akcji z elementami RPG osadzonej w mrocznym świecie Tolkiena.

Pozostałe propozycje można określać mianem mniej popularnych, mniejszych, ale przecież nie jest tajemnicą, że często takie tytuły cechują się świetną grywalnością.

Amazon Prime jeszcze w dobrej cenie

Amazon Prime zyskał już sporą popularność także w Polsce. W najbliższym czasie ceny pójdą w górę, ale póki co kuszą. Za 49 złotych rocznie opłacający otrzymują kilka korzyści, od dostępu do filmów i seriali, darmowe wysyłki przesyłek od Amazone, po dostęp do Prime Gaming i kilku darmowych gier każdego miesiąca.

Co sądzicie o najnowszym zestawieniu?

Źródło: PrimeGaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    BombaX
    0
    O i wreszcie poprzerzucam śmieci w f76 z jednego konta na drugie.