Gry komputerowe

Amazon Prime Gaming na wrzesień z bardzo kuszącymi grami do odebrania

przeczytasz w 2 min.

Korzystający z usługi Amazon Prime również we wrześniu otrzymają w ramach abonamentu kilka gier. Tym razem oferta wygląda bardzo ciekawie i obejmuje między innymi jedną z odsłon serii Assassin’s Creed.

Przypomnijmy niewtajemniczonym, iż Prime Gaming to tylko jedna z korzyści, jakie otrzymują opłacający abonament Amazon Prime. Cieszy się sporym wzięciem, ale trudno się dziwić, ponieważ kosztuje tylko 49 złotych rocznie (póki co, bo wkrótce i u nas mogą pojawić się podwyżki). Również na Prime Gaming składa się kilka bonusów, w tym udostępniane co miesiąc gry.

No i tutaj można już płynnie przejść do tego, co czeka na graczy w rozpoczynającym się właśnie miesiącu. Krótko to ujmując - jest naprawdę nieźle.

Nowe gry dla abonentów Prime Gaming - wrzesień 2022

 • Assassin’s Creed Origins
 • Football Manager 2022
 • Middle-Earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
 • The Dig
 • Defend the Rook
 • We. The Revolution
 • Castle on the Coast
 • Word of the Law: Death Mask Collector’s Edition

Poza wyżej wymienionymi pełnymi wersjami gier przygotowano też kilka innych upominków. Prime Gaming na wrzesień przynosi również drobne dodatki do Valorant, Apex Legends, Destiny 2, Call of Duty Warzone i New World.

W co zagrać z wrześniowego Prime Gaming?

Trudno wskazać tutaj jedną pozycję, która będzie najciekawsza. Można stwierdzić, że przez kłopot bogactwa. Assassin’s Creed szczególnie, a pewnie również Middle-Earth: Shadow of Mordor to produkcje, które nie wymagają bliższego przedstawiania. Znane, nieźle ocenione i mimo kilku lat na karku wciąż warte uwagi.

Dla preferujących nowości i zupełnie inną rozgrywkę najbardziej kuszące mogą okazać się Football Manager 2022, planszówka w stylu roguelike Defend the Rook, zręcznościowa platformówka Castle on the Coast czy przygodówka point & cick Word of the Law.

Pod względem wieku w środku stawki plasuje się We. The Revolution z 2019 roku. I tu mówimy o polskim akcencie przedstawianej oferty, o produkcji Polyslash, która wyróżnia się całkiem oryginalną koncepcją. Gracze wcielają się tu bowiem w sędziego Trybunału Rewolucyjnego, decydując o życiu i śmierci przestępców i rewolucjonistów, ale i zwykłych mieszkańców Paryża.

Co wybralibyście, a może wybierzecie dla siebie?

Źródło: PrimeGaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  awesome1337
  5
  ac origins to najlepsza gra w całej serii, polecam zgarnąć jak kto ma prime
  • avatar
   kabat
   -1
   Dobry miesiąc
   • avatar
    JaskuKurakSzopen
    -2
    Nazywam się Jan Szopen. Jestem władca kryptowalut!!! Światowej sławy ekspertem od kryptowalut a także wielkim autorytetem!
    Ukończyłem uniwersytet Jagieloński n wydziale ekonomi z wyróżnieniem uzyskując tytuł profesora habilitowanego i doktora honoriskaususa!!!
    Po ukończeniu studiów pracowałem miedzy innymi w niedzywnarodowym dunduszu walutowym na bardzo wysokim stanowisku! A pozniej byłem prezesem amerykańskiego banku Bank of America!!!!
    Jednak to nie przynosiło mnie dużych profitów dlatego postanowiłem zainteresować się rynkiem kryptowalut i to był strzał s dziesiątkę!!
    W ciągu tylko trzech lat zarobiłem 75 milionów$ stając się jednym z najbogatszych ludzi w Polsce!!!! Moje doświadczeni ie jak widzicie jest potężne!! Mam potężna posiadłość, cztery najdroższe jakie tylko są elektryczne Tesle, prywatny jacht, odrzutowiec a w przyszłym roku będę kosmicznym turystA!!!
    W dodatku sypiam z najoipieosjiejszymi kobietami z całego świata!!!! Tak nie tylkonz białymi ale i Murzynkami, Azjatkami, latynoskimi a nawet z Indiankami!!!!!
    Fy tez możesz tak żyć jak krol!!! Kryptowaluty to złoto XX1 wieku!!! Z każdego Tonia milionera!!!!
    Zainstaluj aplikacje Crypto com i skorzystaj z mojego kodu polecajacego a dostaniesz az 25$ w cro!!!! Tak i to zupełnie za darmo!!!
    Zmień swoje życie na pełne wrażeń!!! Zostan multi mionerem już dzis inwestując s kryptowaluty!!!!! Oto mój kod!!!!! Wykorzystaj fo jak najszybciej!!!!!

    jjey2xxs9c
    • avatar
     gustaff
     0
     Czy tylko u mnie nie ma Shadow of Mordor czy jednak Amazon rozmyślił się i tej pozycji nie wrzucił?