Gry

Anomaly 2 dostępne w wersji na Androida

przeczytasz w 1 min.

Anomaly 2 zadebiutowało na kolejnej platformie. Właściciele urządzeń z Androidem mogą już znaleźć grę w sklepie Google Play.

Anomaly 2 gra w wersji na Androida

Anomaly 2 zadebiutowało na kolejnej platformie. Tym razem gra pojawiła się w wersji dla systemu Android.

Twórcy gry, 11 bit Studios, jeszcze przed premierą zapowiadali, że jakiś czas po debiucie wersji PC pojawią się te na platformy mobilne. Zgodnie z obietnicami, Anomaly 2 dostępne jest już nie tylko na iOS, ale teraz również na Androidzie. Do premiery na platformie Google przygotowywano się zresztą bardzo starannie.

Jakiś czas temu udostępniono przecież Anomaly 2 Benchmark, który miał być czymś więcej, niż tylko kolejnym z programów testujących wydajność urządzeń mobilnych. Producent zapewniał, że wyniki przeprowadzonych testów zostaną wykorzystane do zoptymalizowania gry i tym sposobem będzie ona działać bezproblemowo na większej liczbie urządzeń.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji usłyszeć o grze, to przypomnijmy, że jest to kontynuacja Anomaly Warzone Earth. Sami twórcy określają ją mianem Tower Offense RTS, które zaoferuje wszystkie najlepsze pomysły znane z poprzedniczki, a do tego wzbogaci kampanię single o nowe możliwości i wprowadzi tryb wieloosobowy.

"Po inwazji na Ziemię w 2018 roku planeta znalazła sie pod władaniem obcej rasy Maszyn. Ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Role odwróciły się – nasz gatunek stał się Anomalią na własnej planecie. Ci, którzy przeżyli, grupują się w ogromne konwoje, przeczesując zamarzniętą tundrę w poszukiwaniu środków do życia. Twój konwój, Dowódco, nazywa się Yukon."


Anomaly 2 znaleźć można w sklepie Google Play. Gra nie jest niestety darmowa. Trzeba przygotować się na wydatek rzędu 14,99 złotych.


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Anomaly 2 na Androida

 

Rozmiar pliku: Zależy od urządzenia


Źródło: play.google, youtube, gamewoof

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Za 14 zł warto można np.: w podróży sobie popykać.