Wydarzenia

Znamy datę WWDC23. Konferencja Apple już wkrótce

przeczytasz w 1 min.

Kiedy odbędzie się konferencja Worldwide Developers Conference (WWDC) Apple? Firma podała oficjalną datę, kiedy powinniśmy zobaczyć m.in. nowy system iOS 17.

WWDC 2023 odbędzie się w formie online między 5 a 9 czerwca 2023 r. Jednocześnie gigant z Cupertino informuje o konkursie Swift Student Challenge.

Konferencja Apple już wkrótce. WWDC 2023 rozpocznie się 5 czerwca

– WWDC to jeden z naszych ulubionych okresów w roku, ponieważ jest to okazja do nawiązania kontaktu z utalentowanymi programistami z całego świata, dzięki którym ta społeczność jest tak niezwykła – mówiła wyceprezes Apple ds. ogólnoświatowych relacji z programistami Susan Prescott cytowana w oficjalnym komunikacie Apple.

Konferencja, na której tradycyjnie przedstawiane są kolejne wydania systemów operacyjnych na urządzenia giganta z Cupertino odbędzie się w formie online pomiędzy 5 a 9 czerwca 2023 r. "Apple uchyli rąbka tajemnicy i pokaże najnowsze udoskonalenia, które pojawią się w systemach iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS." – czytamy w wiadomości.

Jednym z elementów WWDC23 będzie też konkurs Swift Student Challenge, który jest skierowany dla adeptów programowania. Program ma wesprzeć najmłodszych, którzy rozpoczynają swoją karierę w branży IT i wiążą przyszłość z kodowaniem. Zgłoszenia do konkursu, w ramach którego można stworzyć eksperymentalną aplikację należy składać do 19 kwietnia na dedykowanej stronie.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kasuja Wpisy Automatem
  1
  haha, nowe wyższe lepsze ceny :) i tak są za niskie, apple jest za mało elitarne.
  • avatar
   Dragonik
   0
   Nowe wyższe ceny sprzętu to apple, zalecane przeczytać tak jak reklama calgon XD
   • avatar
    LubieBigos
    -3
    To będzie prawdziwa bomba! Apple jest najlepsze!
    Ten kto ma iphony czy jakikolwiek inny sprzęt Apple może czuć się wyjątkowym a wrecz lepszym od innych.
    Dobrze ze ja jestem w tym niesamowitym gronie śmietanki towarzyskiej a motłoch korzysta z telefonow z andrutem!
    Mój pierwszy smartfon to był IPhone 4 i nigdy nie miałem telefonu z andrutem i wiem ze do śmierci nigdy nie będę miał! I jestem z tego dumny!
    Nie chce mieć nic wspólnego z andrutem! Nic!!!