• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin’s Creed Red. Data premiery krystalizuje się na naszych oczach
Gry

Assassin’s Creed Red. Data premiery krystalizuje się na naszych oczach

przeczytasz w 1 min.

Po fali przecieków i plotek, Ubisoft wyjaśnia, kiedy należy spodziewać się debiutu Assassin’s Creed Red. Data premiery krystalizuje się na naszych oczach.

Czy Assassin’s Creed Red - rzekomo jedna z dwóch największych inwestycji Ubisoftu w segmencie gier single player - zadebiutuje w 2024 r.? Teoretycznie jest na to szansa. Oddajmy głos francuskiemu wydawcy.

Okno premierowe Assassin's Creed Red 

Raporty finansowe są źródłem ciekawych informacji (np. sprzedaż Nintendo Switch). W przypadku Ubisoftu dowiadujemy się, że Assassin’s Creed Red ma trafić na rynek w roku fiskalnym 2025, czyli mowa tu o przedziale czasowym od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2025 r.

Ubisoft lubi wydawać gry jesienią, co w połączeniu z ostatnim przeciekiem może skonkretyzować datę premiery Assassin’s Creed Red. Przypomnijmy, że niedawno pewien "partner Ubisoftu" ujawnił, iż nowa odsłona serii doczeka się pierwszego zwiastuna w maju 2024 r., rozgrywka zaprezentowana zostanie w trakcie lipcowego Ubisoft Forward 2024, a premiera gry odbędzie się w listopadzie 2024 r. Teoretycznie ma to sens.

Gamingowa ofensywa Ubisoftu w roku 2024

Jeśli spojrzymy na najlepsze gry 2024, to szybko dostrzeżemy kilka produkcji francuskiego giganta branży. Za nami premiera Prince of Persia: The Lost Crown, czyli gry, która w naszej ocenie okazała się bardzo miłą niespodzianką. Premiery gier w lutym 2024 sprawią, że Skull and Bones wreszcie wypłynie na szerokie wody.

Nie można przy tym pominąć zamieszania związanego z datą premiery Star Wars Outlaws. Z raportu finansowego dowiadujemy się jednak, że Ubisoft faktycznie chce wydać grę w 2024 r.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RolnicyJestesmyZwami
  0
  Rolnicy jesteśmy z wami! Donald Tusk i jego NIErząd zgodził się w Brukseli pod dyktando Niemiec na likwidacje polskiego rolnictwa i polskiej wsi!!
  Ten ryży zdrajca kolejny raz was oszukał!!
  Przez niego tania żywność z Ukrainy zalewa nasz rynek!!! Ukraińskie warzywa są pryskane pestycydami które nie są przebadane przez europejskie instytucje a ukraińscy oligarchowie się śmieją wam w twarz i zarabiaja miliardy euro!!!! Miliardy które należą do was!!!
  Rolnicy głosujcie na Prawo i Sprawiedliwość!!! Nigdy was nie zostawimy samych sobie i bedziemy walczyć o wasze dobro i oto żeby to Polska zywnosc była zawsze na polskich Polkach sklepowych i na talerzach wszystkich Polaków!!!
  Rolnicy oglądajcie TV Republika i dołączcie do naszej społeczności na YouTube!!! Jest już na ponad milion i codziennie jest nas coraz więcej!!!
  Razem pokonamy Donalda Tuska i Polska wieś znowu będzie dumna ze swojej ojcowizny i tradycji rolniczych!!!!
  Pogonimy tego ryżego szczura raz na zawsze!!!!