• benchmark.pl
 • Gry
 • Zobacz pierwszy zwiastun Avowed - mrocznego RPG w stylu Skyrim
Gry

Zobacz pierwszy zwiastun Avowed - mrocznego RPG w stylu Skyrim

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Obsidian Entertainment zaprezentowała dziś swój najnowszy duży projekt. Avowed – bo tak brzmi jego tytuł – będzie grą RPG z gatunku tych największych i najbardziej ambitnych. Sami twórcy przyznają, że to właśnie taka produkcja, o jakiej marzyli od lat.

Avowed to pierwszoosobowe RPG w świecie Pillars of Eternity

Avowed to kolejny bilet do fantastycznego świata Eora – kolejny, ponieważ wcześniej już mogliśmy go odwiedzić przy okazji Pillars of Eternity. Tym razem jednak nie będziemy go zwiedzać obserwując akcję z góry, lecz patrząc oczami bohatera. To pozwoli poznać jego niezwykłe krainy z zupełnie innej strony. 

Avowed screen

Na pierwszym zwiastunie, który możecie obejrzeć poniżej, Avowed prezentuje się jak mroczniejsze Skyrim i raczej trudno odbierać to inaczej niż jak dobrą zapowiedź. Podobnie jak to, że podczas rozgrywki wykorzystamy zarówno klasyczne uzbrojenie, jak i magię. Niestety poza tym niewiele wiemy na temat najnowszej produkcji studia Obsidian Entertainment, ale wygląda na to, że jest na co czekać!

Zobacz oficjalny zwiastun Avowed, stanowiący zapowiedź gry: 

Avowed zmierza na trzy platformy: komputery osobiste, Xbox Series X oraz Xbox One. Odpowiedzialne za tego erpega Obsidian Entertainment ma pokaźne portfolio tytułów, które zyskały uznanie w oczach graczy. Oprócz wspomnianego Pillars of Eternity, na koncie studia znajdują się też między innymi Neverwinter Nights i Fallout: New Vegas. Jego najnowszą grą jest natomiast The Outer Worlds, które oceniliśmy na 4,7 w naszej 5-gwiazdkowej skali. 

Źródło: Obsidian Entertainment, VG247, PC Gamer, Eurogamer, GamesBeat, The Verge

Czytaj dalej o grach RPG: 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  Trailery zawsze wyglądają spoko, tak jak w przypadku nowego ASSASSINa, a jak zobaczyłem gameplay to że tak powiem trochę śmiechłem ;)))

  Minęły czasy kiedy jarałem się takimi CGI ;) zawsze czekam na prawdziwy GAMEPLAY ;]
  • avatar
   xxx.514
   1
   Jak widzę nazwę Obsidian Entertainment to już wiem, że gra będzie co najmniej dobra. Może nie wyśmienita, ale bardzo przyzwoita i przyjemna.
   • avatar
    Kenjiro
    0
    Wygląda jakby to miała być gra VR...