Smartfony

Problem z iPhone’ami 12 - Apple wzywa do darmowej naprawy w serwisie

przeczytasz w 1 min.

Problem z brakiem dźwięku dotyczy dwóch modeli - iPhone 12 i iPhone 12 Pro. Producent ogłosił właśnie akcję serwisową - niestety nie można sprawdzić po IMEI, czy urządzenie kwalifikuje się do naprawy.

Brak dźwięku w iPhone 12 - akcja serwisowa Apple

Powodem uruchomienia akcji serwisowej dwóch modeli iPhone’ów - 12 i 12 Pro jest głośnik do prowadzenia rozmów, który w niektórych sytuacjach przestaje działać. Apple deklaruje, że uszkodzone egzemplarze stanowią niewielki odsetek wszystkich wyprodukowanych z serii urządzeń.

Do akcji serwisowej kwalifikują się wyłącznie iPhone’y 12 i 12 Pro, które wyprodukowano w okresie pomiędzy październikiem 2020, a kwietniem 2021 roku.

W iPhone 12 mini i 12 Pro Max nie występuje problem z brakiem dźwięku z głośnika do rozmów, a zatem nie kwalifikują się do naprawy w ramach akcji serwisowej.

Apple w przypadku tej akcji serwisowej nie pozwala sprawdzić kwalifikacji urządzenia do naprawy poprzez wyszukanie IMEI. W związku z tym do serwisów powinny zgłaszać się osoby, u których problem rzeczywiście istnieje - prewencyjna wymiana głośnika nie jest możliwa. Szczegóły dotyczące naprawy są dostępne na oficjalnej stronie Apple.

Dajcie znać w komentarzach, czy kiedykolwiek mieliście okazję korzystać z akcji serwisowej dla swojego telefonu.

Źródło: 9to5mac.com

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  4
  W sumie jedyne co jest dobre w apple to to ze prowadza faktycznie tego typu akcje bezplatnych napraw i wymian. Normalnie to inny producent by olał to i ludzie by placili za naprawy niczego nieswiadomi.
  • avatar
   darek79r19
   0
   Przynajmniej nie wybuchają.
   • avatar
    Veritatis
    -1
    https://www.youtube.com/watch?v=GJ4X4BU-RU4
    • avatar
     dampool
     -3
     Szroty
     • avatar
      develoop
      -5
      To samo pomyślałem... szroty...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ach ta mityczna jakość od apple. powiem jak fanboy apple: wart jest swojej ceny.

       hehehehe :)