• benchmark.pl
 • Gry
 • Bright Memory: Infinite nie pozwoli się nudzić. Zwiastun zapowiada premierę na Xbox Series X
Gry

Bright Memory: Infinite nie pozwoli się nudzić. Zwiastun zapowiada premierę na Xbox Series X

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Bright Memory: Infinite to tytuł, który do tej pory nie był szczególnie mocno promowany. Być może powoli będzie się to zmieniać. Lubiących oryginalne gry powinno to ucieszyć.

Bright Memory: Infinite wygląda intrygująco

Pracami nad Bright Memory: Infinite zajmuje się FYQD-Studio. Mamy tutaj do czynienia z połączeniem gry akcji i strzelaniny. Najnowszy materiał wideo zapowiadający wersję na nową konsolę Xbox Series X jasno sugeruje, że rozgrywka będzie bardzo dynamiczna. Należy nastawiać się przy tym na futurystyczne widoki, akcja ma rozgrywać się w przyszłości.

„Bright Memory: Infinite rozgrywa się w rozległej, futurystycznej metropolii w 2036 roku. Dziwne zjawisko, dla którego naukowcy nie potrafią znaleźć wyjaśnienia, wydarzyło się na niebie na całym świecie. Supernatural Science Research Organisation (SRO) wysłała agentów do różnych regionów w celu zbadania tego zjawiska. Wkrótce zostaje odkryte, że te dziwne wydarzenia są związane z archaiczną tajemnicą - nieznaną dotąd historią dwóch światów, która wkrótce wyjdzie na jaw.”

Macie jakieś skojarzenia? Crysis? Killzone? A może rodzimy Bulletstorm? W pierwszych komentarzach przewija się sporo propozycji. Miejmy jednak nadzieję, że ostatecznie Bright Memory: Infinite powalczy o wyrobienie własnej marki.

Coś Wam ten tytuł już mówi? Słusznie. Pojawił się na PC we wczesnym dostępie. Po ciepłym przyjęciu zdecydowano się na rozbudowanie całego projektu i oddanie go w ręce posiadaczy innych platform.

Na premierę Bright Memory: Infinite musimy jeszcze trochę poczekać

Jak podobają Wam się zapowiedzi i zaprezentowany materiał wideo? Jeśli wzbudzają zainteresowanie to niekoniecznie pozytywnie zabrzmi informacja, że Bright Memory: Infinite nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Niewiele wskazuje jednak na to, że odbędzie się ona w tym roku.

Lista platform docelowych jest dość szeroka. Już wcześniej obejmowała PC oraz konsole Xbox One i PlaySation 4. Teraz potwierdzono także wersję na Xbox Series X (łącznie ze wsparciem Smart Delivery).

Źródło: Xbox Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  asnex
  Zawiewa tu klimatem z Crysisa
  4
 • avatar
  asnex
  Zawiewa tu klimatem z Crysisa
  2
 • avatar
  kitamo
  Jak na to patrze to jak dishonored - tez miecz, tez przyciąganie do siebie, slowtime itp.
  Graficznie to nie wiem czy lepiej od killzona wyglada - raczej ciezko tu ocenic.
 • avatar
  Dragonik
  I shadow warrior
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Szczerze mówiąc, to nuda XD.
  -1
 • avatar
  bodziokrak
  To tak da się grać na padzie?