Drukarki i skanery

Brother MFC-J625DW: atramentowy kombajn 4w1 - specyfikacja i cena

przeczytasz w 1 min.

W ofercie firmy Brother pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Dzięki dużej prędkości, niedużych kosztach eksploatacji i niskim współczynnikiem zużycia energii, model MFC-J625DW znaleźć ma zastosowanie zarówno w niewielkich domowych biurach, jak i średnich firmach.

Brother MFC-J625DW to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1: drukarka, kopiarka, skaner oraz faks. Maksymalna prędkość druku w kolorze wynieść ma 27 stron na minutę oraz 35 stron w mono, a maksymalna rozdzielczość to 6000 x 1200 dpi. Jeśli zaś chodzi o parametry kopiarki, maksymalne prędkości wynoszą 23 stron na minutę (mono) oraz 20 stron (kolor), a rozdzielczość skanera to 1,200 x 2400.

Brother MFC-J625DW - urządzenie 4 w 1

W obudowie urządzenia o wymiarach 405 x 378 x 180 mm, znajdziemy także port PictBridge oraz czytnik kart pamięci i USB. Druku dokonać można także bezpośrednio poprzez smartfona z systemem Android lub iOS na pokładzie, dzięki wsparciu dla aplikacji iPrint&Scan. Całości dopełnia podajnik na 100 arkuszy oraz dodatkowy podajnik foto na 20 arkuszy. Z przodu znajduje się także dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,9 cm, z poziomu którego mamy dostęp do wszystkich funkcji.

Brother MFC-J625DW - urządzenie wielofunkcyjne do małych i średnich firm

Jako że jest to urządzenie kierowane głównie do użytku w małych i średnich firmach, Brother nie zapomniał o zaawansowanych funkcjach biurowych. Podłączając urządzenie do bezprzewodowej sieci firmowej możemy uzyskać grupę roboczą, w której skład wejść może maksymalnie 7 użytkowników. MFC-J625DW ma również opcję automatycznego duplexu (druku dwustronnego), co pozwolić ma na zwiększenie ekonomiczności urządzenia.

Brother MFC-J625DW z pełnym wyposażeniem

Jeśli jednak chodzi o możliwości podłączenia urządzenia do komputera. Do wyboru mamy dwie opcje – albo poprzez zwykły port USB, albo bezprzewodowo za pomocą sieci WiFi.

Premiera już za nami, a cena waha się w okolicach 600 złotych.


Więcej o urządzeniach wielofunkcyjnych:

Źródło: Brother, Misco

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Trzeba przyznać że atramentówki dobrze konkurują z laserówkami i to jeśli chodzi o druk profesjonalny w biurze. Kto by pomyślał. Gdy wynaleziono laser mówiono o rychłym końcu atramentu. Co widać się nie ziściło. Co jak co ale jeśli drukować to na atramencie. Tańszy sprzęt równie wydajny a i ceny tuszy chyba już nie powalają na kolana.