Gry

Nowy zwiastun Call of Duty: Vanguard to coś dla mających dość sieciowego strzelania

przeczytasz w 1 min.

Jeśli komuś brakowało materiałów promujących Call of Duty: Vanguard, dziś Activision zdecydowało się przerwać dłuższą ciszę. Nie byle czym, bo konkretnym zwiastunem.

Kampania z Call of Duty: Vanguard na zwiastunie

Gdyby gry nastawione na zmagania wieloosobowe nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem pewnie byłoby ich mniej. Nie znaczy to jednak, że całkowicie zniknęli gracze, którzy wciąż cenią sobie kampanie, także w strzelankach. Zabraknie jej w Battlefield 2042, ale w konkurencyjnym Call of Duty: Vanguard można będzie liczyć na tę formułę rozgrywki.

Activision nie tylko nie rezygnuje z ważnego dla tej serii elementu, ale też ponownie obiecuje niemal filmowe widowisko. Na zaprezentowanym zwiastunie wygląda to obiecująco, aczkolwiek nie jest to jeszcze jakakolwiek gwarancja, bo weryfikacja i ocena atrakcyjności rozgrywki będzie możliwa po premierze. Możliwość poczucia klimatu, zapoznania się z zarysem fabuły oraz bohaterami (tak, będzie ich kliku), to wszystko mamy jednak już teraz.

W Call of Duty: Vanguard zagramy za niespełna miesiąc

I jak, wygląda obiecująco? Oczywiście kampania to jedynie część Call of Duty: Vanguard, poza nią pojawią się zmagania multiplayer oraz tryb Zombie. Ten ostatni jest opracowywany przez Treyarch, nad resztą czuwa Sledgehammer Games. Niektórzy mają już przedsmak sieciowej rywalizacji za sobą, nie zabrakło bowiem przedpremierowych testów. Też braliśmy w nich udział, wstępne wnioski znajdziecie w przygotowanym artykule.

Wątpliwe, aby twórcom i wydawcy nie udało się dotrzymać planowanego terminu premiery, czyli 5 listopada. Call of Duty nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej punktualnych serii. Dla przypomnienia dodajmy, że Call of Duty: Vanguard ma pojawić się na PC oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One.

Planujecie zakup? Głównie z myślą o kampanii czy jednak stawiacie przede wszystkim na multiplayer?

Źródło: Call of Duty

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  antytalent
  8
  Brakuje jeszcze temu czarnemu tęczowego munduru. Niestety jesteśmy świadkami gdy wiodące światowe wytwórnie filmowe, studia twórców gier, stały się siewcami ideologii i polityki, które przy okazji wciskają na siłę pewien ideologiczny przekaz. Dlatego np nigdy nie zapłacę już za Netflix, a brak usług google w telefonie jest dla mnie zaletą.
  • avatar
   andreasaa
   2
   Dla mnie tylko i wyłącznie kampania.
   • avatar
    bankaigoku
    1
    Genialnie! Cieszy mnie to, że ktoś wreszcie przebije poziom zażenowania z kampanii w Battlefield V. Według mnie trochę jeszcze brakuje etnicznego i płciowego zróżnicowania. Dodałbym poza tym więcej efektów, hollywoodzkich scen i oklepanych tekstów, tak żeby już w ogolę nie było wiadomo o co w tym chodzi, bo teraz jeszcze da się dostrzec jakieś pozostałości zarysu historii.

    PS: Dawno, dawno temu myślałem, że Call of Duty World at War nie był do końca poprawnie odwzorowany historycznie, a narracja była zbyt jednostronna. Z perspektywy czasu, aż wstyd mi, że się czepiałem o takie szczegóły. Obecnie jestem pewien, że do dnia dzisiejszego, mimo tamtych rzeczy, jest to najlepsza gra o II WŚ z tej serii. Najbardziej klimatyczna, prawdziwa w ukazaniu brutalności i scenerii całego konfliktu. Chodź kampania była krótka, to bardzo treściwa i współczesne "te coś" co marka Call of Duty nam serwuje, nie dorównuje pod jakimkolwiek względem do owej gry z 2008 roku.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jakiś rycerz jezusa to gada czy co? Oni mają takie prymitywne głosy i ryje XD
     • avatar
      pawluto
      0
      Ale da się grać białasem czy zmuszono mnie do grania czarniasem...???
      • avatar
       alegraba
       -1
       Będzie to w Game Passie? Mam All Acess