Smartfony

Ciekawe informacje odnośnie baterii w Galaxy Note 7

przeczytasz w 1 min.

Galaxy Note 7 najprawdopodobniej z baterią 3600 mAh. Czy taka pojemność będzie dla tego modelu odpowiednia?

Ostatnie dni to naprawdę sporo doniesień na temat Galaxy Note 7. Do tej pory nie mieliśmy jednak jeszcze do czynienia z tymi, które koncentrowałby się na baterii. Właśnie się to zmieniło.

Wedle informacji, jakie ujawnił dość dobrze poinformowany zazwyczaj bloger Eldar Murtazin, Galaxy Note 7 wyposażony zostanie w baterię o pojemności 3600 mAh. Miałaby ona pozwalać na przykład na 20 godzin ciągłego odtwarzania materiału wideo.

Dla przypomnienia dodajmy, iż Galaxy Note 5 cechuje się baterią 3000 mAh, a 3600 mAh to dokładnie tyle samo co w Glaxy S7 Edge. Nie jest tajemnicą, iż nadchodząca nowość będzie od obydwu wydajniejsza i większa. Skąd zatem obiecujące 20 godzin przy odtwarzaniu wideo?

Producent mocno przykłada się ponoć do optymalizacji. Pokrywałoby się to z ostatnimi doniesieniami mówiącymi o kolejnych zmianach w nakładce TouchWiz, na którą rzucaliśmy ostatnio okiem.

Źródło: androidcentral, phonearena

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mastah84
  -3
  ciekawe bla przecieki blabla Samsung blablabla Galaxy blabla pierdu pierdu blabla bateria blabla touchwiz blabla plotki blabla ekran blabla wydajność blabla niepotwierdzone blabla wyświetlenia blabla click click blabla kasa kasa blabla...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tja przy wygaszonym ekranie ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czemu w końcu nie dodadzą do tego zasilacza w który by się wtykało ...... akumulator z wkrętarki? wreszcie by może wystarczyło go na tydzień i dałby się naładować w góra 3 godziny na wolnej wkrętarkowej ładowarce :D

    do zestawu wskazana byłaby taśma dwustronnie klejąca, aby przykleić baterię z ładowarką do smartfona :D