• benchmark.pl
  • Gry
  • Darmowa gra od Epic Games Store. Ma bardzo pozytywne recenzje
Gry

Darmowa gra od Epic Games Store. Ma bardzo pozytywne recenzje

przeczytasz w 1 min.

Darmowych gier nigdy za wiele. Jak w każdy czwartek, Epic Games Store aktualizuje ofertę na bezpłatną grę. Wystarczy aktywne konto, by móc odebrać zadziwiającą grę lotniczą.

Jeśli mowa o darmowych grach, to najczęściej w roli głównej występuje Epic Games Store. Włodarze rozdawnictwa aktualizują bezpłatną zawartość. 4 lipca o godzinie 17:00 czasu polskiego wygaśnie oferta na Sunless Skies: Sovereign Edition, a jej miejsce zajmie ciekawa gra lotnicza.

The Falconeer za darmo na Epic Games Store

I nie, nie chodzi o kultowe Airfix Dogfighter (zagrałoby się w remake!), tylko o The Falconeer. Jest to gra z otwartym światem, w której wcielamy się w podniebnego wojownika toczącego bitwy na grzbiecie ogromnego ptaszyska.

"Wznieś się w przestworza na grzbiecie majestatycznego ptaka wojennego, eksploruj zapierający dech w piersiach oceaniczny świat i tocz epickie bitwy powietrzne w tej nominowanej do nagrody BAFTA grze lotniczej samodzielnie opracowanej przez jednego programistę, Tomasa Salę." - czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

Przenieśmy się na chwilę na platformę Steam, by sprawdzić, jak gracze oceniają The Falconeer. Od momentu premiery (10 listopada 2020 r.) grę oceniono ponad 240 razy, z czego 80 proc. recenzji to te o pozytywnym wydźwięku. Na odebranie The Falconeer jest czas do 11 lipca 2024 r. do godziny 17:00 czasu polskiego.

Darmowej zawartości jest znacznie więcej

Grę za darmo na PC znajdziemy również w sklepie GOG. The First Templar - Special Edition odbierzemy bezpłatnie do 6 lipca do godziny 15:00 czasu polskiego.

A jeśli specjalizujesz się w pracy twórczej, to wiedz, że Epic Games przygotował darmowe assety do Unreal Engine na lipiec 2024.

Źródło: Epic Games Store, Steam

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login