Audio

Denon pokazał soundbara z niejednym atutem

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

To, że Denon potrafi robić dobre grajbelki, nie jest żadną tajemnicą. Udowodnił to już niejednym modelem. Ta nowość w jego katalogu ma być na to kolejnym przykładem. Mamy na myśli Denon Home Sound Bar 550.

Denon Home Sound Bar 550 – mała grajbelka, wielki (?) dźwięk

Denon Home Sound Bar 550 nie będzie najtańszym modelem w ofercie tego producenta, ale nie będzie też drogi jak flagowce. Ma to być solidny, nieźle brzmiący i całkiem funkcjonalny – po prostu dobry soundbar do kina domowego. W jego wnętrzu drzemie sześć przetworników, mających zapewniać głęboki dźwięk i efekty przestrzenne – według standardów Dolby Atmos i DTS:X 3D. Docenimy to zarówno podczas oglądania filmów i seriali, jak i słuchania muzyki – a przynajmniej o tym, że tak będzie, przekonuje sam Denon. 

Denon Home Sound Bar 550 wygląd

Soundbar będzie miał wbudowany HEOS i będzie kompatybilny z innymi elementami tego ekosystemu – dzięki temu możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę z lokalnych bibliotek i serwisów streamingowych, a także dodać „pięćset pięćdziesiątkę” do swojego układu głośników multi-room. Nowy model może zostać także połączony z głośnikami Home 150, 250 i 350 oraz subwooferem DSW-1H. 

O klasie urządzenia świadczą też takie dodatki, jak automatycznie podświetlający się panel sterowania po wykryciu zbliżającej się dłoni, pilot i aplikacja z przyciskami szybkiego wybierania ulubionych funkcji czy łączność eARC.

Ile kosztuje Denon Home Sound Bar 550?

Denon Sound Bar 550 będzie kosztować około 3000 złotych, kiedy zadebiutuje na rynku, a premiera planowana jest na przyszły miesiąc. 

Źródło: Denon, Horn Distribution

Czytaj dalej o soundbarach: 

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  hahahahahaahahahahaha 3 tys za kawałek plastiku z kilkoma głośnikami...Ja wiem że to dobra firma ale bez przesady !
  14
 • avatar
  Lambertianna
  Witamy w najlepszym klubie erotycznym - - - Hosset.Com
 • avatar
  Dragonik
  Znajdą się tacy co to kupią bo to Denon:D
 • avatar
  FunkyKoval
  Kiedyś miałem firmę DENON za jeden z "numbers one" ale mi przeszło, kiedy drogi wzmazniacz od nich zaczał mi się kaszanić. Oczywiście po gwarancji, z problemów które się nawarstwiły wynika, że kiepskiej jakości komponenty (przekaźniki, regulatory) są przyczyną problemów.
  Dzisiaj już patrze na nich inaczej, zrównali się z innymi firmami, wygląda na to, że to takie samo Made in China jak inne produkty.
 • avatar
  Silver
  Wyższą od konkurencji ceną? Jakoś niczym nie wyróżnia się. Sony w HT-Z9F oferuje dodatkowo wyświetlanie ustawień na ekranie więc ów producent zdecydowanie zyskuje niż opisywany tu model.
 • avatar
  zielony888
  Do telewizora Philips zakupiłem również soundbar Philipsa. Proste