Gry

Deus Ex: Human Revolution w polskim wydaniu

przeczytasz w 2 min.

Nowy Deus Ex w Polsce będzie nosił tytuł "Bunt Ludzkości". Znamy zawartość edycji limitowanej.

 Warto przeczytać:
 

Orkowie w Heroes VI

Grę, którą na zachodzie wydaje Square Enix, u nas dostarczy do sklepów firma Cenega.Rodzima wersja "Human Revolution" będzie zawierać polonizację kinową (tylko napisy) i ukaże się w takiej formie zarówno na PC, jak i konsole Xbox360 i PS3.

W Adama Jensena, pierwszego człowieka z biomechanicznymi wszczepami wcielimy się już w kwietniu tego roku. Fani zapewne mają nadzieję, że zarówno pod względem mechaniki, jak i klimatu Eidos pójdzie w stronę pierwszego Deus Ex. Kontynuacja - Invisible War była według wielu krokiem w złym kierunku.

Tym razem zapowiadana jest rozgrywka trwająca do 25 godzin. Jak na obecne standardy to całkiem niezły wynik, choć po RPGu (lub chociażby częściowym jego miksie z FPSem) można się spodziewać co najmniej kilkukrotnie dłuższego czasu potrzebnego na ukończenie zabawy.

Kto jednak nie może oprzeć się pokusie sprawdzenia "Buntu Ludzkości", już dziś może złożyć przedpremierowe zamówienie. W wybranych sklepach dostępna jest wersja "Augmented Edition".

W jej skład wchodzą liczne, wymienione poniżej dodatki. Warto zwrócić uwagę na to, że standardem staje się praktyka dopakowywania droższych wydań bonusowymi misjami i przedmiotami. Jest to dość nieuczciwa strategia wobec tych, którzy woleliby wstrzymać się z zakupem lub zainwestować w standardową wersję. No i ciekawe czy te 25 godzin gry zostały policzone razem z przygodą "Uratuj Tonga".

Oto co znajdziemy w pudełku Augmented Edition:

*   Dodatkowa płyta DVD zawierająca:

-  44-minutowy dokument o tworzeniu gry

-  Soundtrack z gry

-  Animowany komiks

-  Trailer z targów E3 oraz animowany storyboard

*   40-stronicowy album z grafikami

*   Dodatkowa misja „Uratuj Tonga”

*   Przedmiot w grze: Wielostrzałowy granatnik

*   Przedmiot w grze: Zdalnie detonowany ładunek wybuchowy

*   Przedmiot w grze: Automatyczne urządzenie wytrychowe

 

Źródło: Inf. Prasowa


Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dobrze, że nie DUBBING, bo jedyna gra z DUBBINGIEM, która mi się podobała, to CHAOS THEORY, ale może tylko dlatego, że nie grałem w oryginalną (językowo xD) wersję...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ###

   PIerwsza część DeusEX była rewelacyjna ze względu na klimat. Druga była bardzie dopracowana ale klimat nieco znikł.
   Jest też fajny darmowy dodatek do Deusa.

   Jeśli III część będzie tak dobra jak I to hit. Ale jeśli to tylko efektowna strzelanka to szkoda czasu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Możecie wskazać gzie w Polsce będzie dostępna wersja "Augmented Edition" na PC? Bo ja takiego pre-ordera nigdzie nie widzę niestety.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     *gdzie
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      "Warto zwrócić uwagę na to, że standardem staje się praktyka dopakowywania droższych wydań bonusowymi misjami i przedmiotami. Jest to dość nieuczciwa strategia wobec tych, którzy woleliby wstrzymać się z zakupem lub zainwestować w standardową wersję."

      Co jest nieuczciwe ? Wypuszczanie standardowej wersji w standardowej cenie i bogatszej w wyższej cenie ? Kiedyś to się nazywało edycja kolekcjonerska, nie wiem jak jest teraz. Z kolei ci, którzy są niezdecydowani będą mogli kupić AE później, bo nigdzie nie widzę informacji, że jest dostępna tylko w pre-orderze. Z resztą, nawet jeśli to i tak zostają serwisy aukcyjne. Sam kupię w wersji angielskiej, bo wersja pl zapewne będzie schrzaniona, sądząc chociażby po tytule, bo nawet po trailerach widać, że "Human Revolution" odnosi się do zmian w ludzkim ciele w postaci nanoulepszeń, czy jakkolwiek to się po polsku nazywa, a nie do jakiegos powstania czy czegoś w tym stylu.