Gry

Devil May Cry 5 na zwiastunie ostatecznym

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Do premiery gry pozostało już niewiele czasu i dlatego też firma Capcom zdecydowała się na publikację „ostatecznego zwiastuna”. Przypomnijmy, że Devil May Cry 5 zadebiutuje w Dzień Kobiet.

Ostateczny zwiastun to przede wszystkim przedstawienie najważniejszych bohaterów, którymi przyjdzie nam pokierować lub których spotkamy na swojej drodze podczas zabawy przy Devil May Cry 5. Przypomnijmy, że przejmiemy kontrolę nad trzema postaciami – to Nero, Dante i V – i to z nimi właśnie poznawać będziemy kolejne rozdziały (przygotowanej przez Capcom) opowieści, która została osadzona 10 lat po wydarzeniach z czwartej części serii.

Wiemy już, że na poznanie tej historii będziemy musieli przeznaczyć około 15 godzin. To może wydawać się niewiele, ale twórcy obiecują, że cały ten czas będzie wyśmienicie wypełniony – kolejnymi fragmentami opowieści, ale też niezliczenie wieloma starciami. Te cechować mają się przede wszystkim dużą dynamiką i rozmachem, a także widowiskowością.

Devil May Cry 5 gra screen

Efektowność to bowiem kolejna cecha, jaką mamy docenić w Devil May Cry 5. Autorzy przyznają, że są bardzo dumni z tego, jak prezentuje się ta gra, a w jednym z wcześniejszych wywiadów zdradzili, że właśnie na takie możliwości technologiczne czekali, tłumacząc, dlaczego wymagali od graczy tak dużych pokładów cierpliwości. Ta ma zostać wynagrodzona już 8 marca, kiedy to „piątka” zadebiutuje na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Poza stanowieniem wprowadzenia fabularnego nowy zwiastun pozwala także rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, ale zdecydowanie odradzamy jego oglądanie osobom, które obawiają się spoilerów (tych bowiem tutaj nie brakuje). Jeśli jednak się nie boicie, to wiecie, co robić…

Devil May Cry 5 - trailer ostateczny:

Jeśli interesuje was pecetowa wersja gry, koniecznie zerknijcie też na wymagania sprzętowe. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych pierwszych wrażeń oraz 15-minutowego zapisu rozgrywki.

Źródło: Capcom, VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dooku
    Zagram na pewno, ale poczekam na normalną cenę i poprawki. Kto wie, może jeszcze coś dodadzą do gry, Darksiders III niedawno dostało nową zawartość, to już mi się wracać nie chciało, chociaż mam jeszcze grę na dysku.
  • avatar
    patol1984
    Wersja DMC z 2013 jakoś bardziej do mnie przemawiała, ta już wieje za bardzo japońskimi klimatami, czyli przesadzony design wszystkiego.