• benchmark.pl
 • Gry
 • Dodatek The Sabotage do Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zwiastunie
Gry

Dodatek The Sabotage do Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

W The Sabotage przedstawione zostaną losy Roberta Northa. Nowy wątek fabularny to jednak nie wszystko czego można się tutaj spodziewać.

Chociaż nadzieje były spore, Sniper: Ghost Warrior 3 okazał się niestety produkcją, delikatnie to ujmując, przeciętną. Sprzedaż była na tyle słaba, że CI Games zdecydowało się zrezygnować z tworzenia gier AAA. Obietnic co do rozwoju Sniper: Ghost Warrior 3 polskie studio chce jednak dotrzymać.

A skoro tak, przygotować trzeba zapowiadane dodatki. Już jakiś czas temu wspominano o The Sabotage, które przynieść ma sporo nowej zawartości. Przede wszystkim, mowa tutaj o rozszerzeniu fabularnym. Przedstawione zostaną losy Roberta Northa, przed którym postawione zostanie zadanie wykonania kilku akcji sabotażowych ułatwiających działania gruzińskiej armii separatystów.

Poza nowym wątkiem fabularnym spodziewać można się niedostępnej wcześniej mapy, kolejnych zadań pobocznych, a także dodatkowych elementów ekwipunku i pojazdów.

Dodatek The Sabotage zadebiutuje 5 września. Dostępny będzie na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: CI Games

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Dobrze że trzymają się rozkładu jazdy i wydają DLC do tytułu Sniper-a już po deklaracjach o wycofaniu się na razie a rynku gier AAA.
  Teraz już bez większego "ciśnienia", na spokojnie.
  • avatar
   Konsole Rzondzom
   -7
   Mam nadzieję, że to nie będzie kolejna gra, na przejście której potrzeba 7 godzin, gdzie 3,5 godziny to bezsensowne cut scenki, których nie da się przerwać.