Gry

DOOM Eternal gotowy na premierę. Zobacz zwiastun zapowiadający krwawe starcia

z dnia 13-03-2020
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Sporo atrakcji umyka nam z powodu koronawirusa, jedną z alternatyw pozostają na szczęście gry. Wszystko wskazuje na to, że do ich grona lada dzień dołączy DOOM Eternal.

Premierowy zwiastun DOOM Eternal pokazuje moc atrakcji

Premiera DOOM Eternal została już raz opóźniona. Gdyby nie to, gra byłaby dostępna już od 22 listopada zeszłego roku. Ostatecznie twórcy dali sobie jednak kilka dodatkowych miesięcy i zapewnili, że Doom Eternal zostanie oddany w ręce graczy 20 marca 2020 roku. Publikując zwiastun premierowy dają do zrozumienia, że tym razem nic się nie zmieni. A sam zwiastun, jak większość tego typu materiałów, w telegraficznym skrócie prezentuje to, czego należy spodziewać się podczas rozgrywki.

Warto nadmienić, że w takim przypadku pozostaje jeszcze kilka dni na skorzystanie z przedsprzedaży, która nagradzana jest bonusami. To przede wszystkim gra DOOM 64, ale jednocześnie także pakiet Rip and Tear, w skład którego wchodzą: skórka DOOT Revenant, dodatkowa misja kampanii na poziomie Mistrzowskim oraz nostalgiczna skórka do strzelby.

Premiera na PC z istotnym wątkiem wymagań sprzętowych

Jednocześnie trzeba przypomnieć, że DOOM Eternal trafi na PC, Google Stadia oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (w późniejszym czasie także na Nintendo Switch).

Ostatnio przedstawialiśmy dokładne wymagania sprzętowe wersji PC. Te minimalne oraz rekomendowane nie odstraszają, ale chcący bawić się w 4K na najwyższych ustawieniach muszą nastawiać się na konieczność posiadania potężnego komputera.

Czy warto na ten tytuł czekać? Sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia z rozgrywki.

Źródło: Bethesda Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Widzę, że miłośnicy siania dezinformacji się aktywowali i twierdzą, że do Doom`a potrzeba pc za 15tys. Nie potrzeba. Do 1080p i ustawień wyższych niż na konsoli potrzeba karty z muzeum - GTX1060. Do 1440p trochę lepszej karty z muzeum - GTX1080.
  Zaloguj się
 • avatar
  @xbk123 daruj sobie, konsolowy plebs i tak nie ogarnie.
 • avatar
  Gra dla dzieci z upośledzeniem umysłowym do lat 5-ciu ...
  Zaloguj się
  -11
 • avatar
  Szykuj 15.000zł na PC, albo konsolę nowej generacji za 1/3 tej kwoty, żeby pograć na tych samych ustawieniach graficznych. Granie na PC już nie ma sensu.
  Zaloguj się
  -15