Gry

Dragon Age: Powrót do Ostagaru wreszcie dostępny

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy dodatek do jednej z najciekawszych gier RPG ostatnich miesięcy powraca po miesięcznej przerwie.  Usuwanie problemów okazało się jak widać znacznie trudniejsze niż początkowo sądzono.

Jak zapewne pamiętacie kolejny dodatek DLC do znakomitego Dragon Age: Początek zatytułowany "Powrót do Ostagaru" miał mieć swoją premierę 5 stycznia 2010 roku.  I miał, choć nie do końca. Szybko okazało się bowiem, że dodatkowa zawartość zawiera niedostrzeżone wcześniej błędy powodujące spore problemy w czasie gry.

Decyzją studia BioWare Powrót do Ostagaru został wycofany z sieci i z usługi Xbox Live w parę godzin po jego udostępnieniu. Co więcej twórcy gry oficjalnie poinformowali, że z uwagi na zgłoszone przez pierwszych graczy problemy premiera dodatku na wszystkie platformy docelowe zostaje przełożona na bliżej nieokreślony termin.

Po blisko miesięcznej nieobecności "Powrót do Ostagaru" ponownie zagościł wczoraj w sieci (cena zakupu wersji PC - 400 punktów BioWare, wersji X360 - 400 punktów MS, wersja PS3 oczekuje na premierę). Jak widać naprawianie błędów trochę trwało. Miejmy tylko nadzieje, że tym razem ów dodatek został dokładnie przetestowany, a wszystkie problemy zostały wyeliminowane.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mass Effect 2, Return to Ostagar i StarTrek Online... a za 25 dni Heavy Rain. I jak tu człowiek ma się wyrobić ze wszystkim :D Już nie mówiąc, że nadchodzi ostatni Command and Conquer i oficjalny, pełny dodatek do DA:O :P

  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie zapominajcie także o Settlersach 7-ce :) .
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    nie no DA z ME2 przegrywa bioware nas rozpieszcza