Gry

Dungeon Siege III - trailer i screeny z gry

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Dungeon Siege pojawiła się znikąd i podbiła serca miłośników gatunku hack&slash. Druga część nie była już tak dobra, ale trzecią robi za to zupełnie inne studio. I to jakie! Obsidian Entertainment.

O Obsidianie złośliwi mogliby powiedzieć, że to właśnie to studio, które bierze hity BioWare i robi ich gorsze sequele (vide Knights of the Old Republic II czy Neverwinter Nights 2). "Tak czy siak" jest to jednak jeden z najlepszych specjalistów od gatunku RPG na rynku. A po Alpha Protocol nie ma cienia wątpliwości, że również i pojęcie "action" nie jest im obce.

Pierwsze opublikowane obrazki oraz teaser trailer niestety nie mówią o tej produkcji zbyt wiele. Zdaje się jednak, że będzie dość mrocznie, co ucieszy zapewne fanów Diablo. Choć nikt nie ma wątpliwości co do wysokiej jakości gry Blizzarda, od pewnego czasu pojawiały się głosy, że wizualnie wygląda ona zbyt cukierkowo.

Dungeon Siege, czyli mocna marka, która z przyczyn naturalnych została już nieco zapomniana ma szansę powrócić i bić się o tytuł króla hack&slashy. Pomoże im w tym fakt, że zapowiedziano edycje nie tylko na PC, ale również Xbox 360 i Playstation 3. Premiera zapewne dopiero w przyszłym roku.

Źródło: GamesRadar

Polecamy artykuły:    
Najlepsze bezpłatne gry do pobrania Test GPGPU: NVIDIA Fermi vs ATI Evergreen Chłodzenie przy 4.0 GHz - woda vs powietrze

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian Szymański
  Pierwsza część była najlepsza, pamiętam jak przycinałem w demko. Druga część, krótko mówiąc to lekkie dno.
 • avatar
  SoundsGreat
  Mi tam dwójka się podobała (nie grałem w 1), a na 3 czekam z niecierpliwością :)
 • avatar
  lukyeti
  miodzio gra takiej młucki nie ma nigdzie indziej tysiące potworów do wyrżnięcia mam nadzieje ze w 3 o tym nie zapomnieli!!!
 • avatar
  Brandar
  To jest to!
 • avatar
  szadok
  Ja też grałem tylko w DS2, jedynki nie widziałem, i bardzo mi się podobała - dużo i szybko się działo, fajna była no :) Kilka razy ją przeszedłem.
 • avatar
  icogfx
  Pierwsza część była wg mnie lepsza od drugiej :) szczególnie granie z kumplami po LANie :P ehh te stare dobre czasy. Mam tylko nadzieję, że nie spiepszą jej jak drugiej częśći :/