• benchmark.pl
  • Gry
  • Ciężkie życie w świecie zombie na nowym zwiastunie Dying Light
Gry

Ciężkie życie w świecie zombie na nowym zwiastunie Dying Light

przeczytasz w 1 min.

Techland zyskuje powoli miano mistrza zwiastunów. Czy kolejny z nich jest równie dobry co kilka poprzednich?

Dying Light gra zwiastun

Techland zyskuje powoli miano mistrza zwiastunów. Już niejeden z tego typu materiałów odbijał się szerokim echem nie tylko w naszym kraju. Czy podobnie będzie tym razem?

Rodzimy producent i wydawca od pewnego czasu podgrzewał atmosferę wokół jednej z przygotowywanych przez siebie gier - Dying Light. Zapowiadano, iż dzisiejszego dnia pojawi się coś nowego dotyczącego tej produkcji i tak też się stało - mamy nowy zwiastun.

Wprawdzie prawdziwe perełki, a więc najbardziej imponujące materiały wideo, Techland przygotowuje zazwyczaj na zapowiedzi gier (podobnie było przy okazji pierwszego zwiastuna Dying Light), ale wydaje się, że inne nie są wiele gorsze.

Nowe wideo promujące Dying Light otrzymało tytuł "Człowieczeństwo" i, jak łatwo się domyślić, koncentruje się nie na wszędobylskich zombie, ale na ludziach, którym udało się przetrwać wybuch epidemii. Niestety, od tego czasu każdy dzień i każda noc to dla nich ciężka walka o przetrwanie.

"Jak kwarantanna wpływa na jej mieszkańców? Czy zabijanie zombie pozostawia ślad w ich psychice? Jak długo są w stanie bronić swojego człowieczeństwa? Co się stanie, gdy w końcu zabraknie im sił?"


Byli też tacy, którzy spodziewali się dzisiaj zapowiedzi wersji demo. Nie trzeba jednak tracić nadziei, ponieważ w odpowiedzi na jeden z komentarzy fanów, który dotyczył tej właśnie kwestii, Techland stwierdza, iż na wszystko przyjdzie odpowiednia pora.

Dying Light zadebiutować ma w tym roku, ale twórcy cały czas nie ogłaszają dokładniejszego terminu. Tajemnicy nie stanowią za to platformy docelowe gry. Trafi ona na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

Źródło: techland, technobuffalo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Cri5t
    2
    Coś tu jest nie tak: "Część osób się dzisiaj zapowiedzi wersji demo".