Gry

Dziś premiera Outriders. Już wiadomo, że udana

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie 1 kwietnia jest dniem, którym trzeba dość mocno filtrować pojawiające się informacje, ale w przypadku Outriders nie ma mowy o żartach. Gra jak najbardziej poważnie wita się dziś z szerszym gronem graczy.

Outriders już dostępny, także w Xbox Game Pass

Z najnowszą produkcją studia People Can Fly wiązane były spore nadzieje. Premierę przekładano, i to nie raz, ostatnie deklaracje udało się już jednak zrealizować i tym samym Outriders właśnie dziś trafia do sprzedaży. Lista platform docelowych jest tu pokaźna, mowa bowiem o PC, a także konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One i PlayStation 4 oraz Google Stadia.

To jednak nie wszystko. Zgodnie z obietnicami, jakie padły już jakiś czas temu, strzelanka od razu oferowana jest posiadaczom abonamentu Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate - na konsole Xbox oraz urządzenia mobilne z Androidem za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming. To okazja do sprawdzenia rozgrywki przy stosunkowo niewielkim wydatku. Już sam abonament jest tańszy (39,99 zł lub 54,99 zł) niż gra, a dodatkowo nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji, dołączyć do Xbox Game Pass i za pierwszy miesiąc zapłacić tylko 4 zł.

Zainteresowanie Outriders jest naprawdę spore

Jeśli jakim trafem dopiero teraz słyszycie o Outriders to wyjaśnijmy, iż jest to kooperacyjna strzelanka RPG dla 1-3 graczy (chociaż można grać też samemu). Tak przynajmniej grę przedstawiają sami twórcy. Dość dobrze powinni odnaleźć się tu sympatycy klimatów science fiction, bo właśnie na takowe postawiono.

Przed premierą People Can Fly zdecydowało się udostępnić wersję demo (można skorzystać z niej cały czas). Cieszyła się dużym zainteresowaniem i najwyraźniej odbiór był bardzo pozytywny. Wielu graczy szybko sięgnęło po pełną wersję, na Steam odnotowano dziś w szczytowym momencie ponad 110 000 jednocześnie grających w Outriders.

Jaki PC potrzebny do Outriders?

Kwestia wymagań sprzętowych gry Outriders była poruszana już wcześniej. Nie poznaliśmy wtedy jednak ostatniej konfiguracji, tej dedykowanej zainteresowanym zabawą na najwyższych możliwych ustawieniach. Teraz twórcy przedstawili już wszystko.

Outriders wymagania sprzętowe gry

Źródło: Outriders

Warto zobaczyć również:

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  5
  Gdyby faktycznie gra umożliwiała rozgrywkę jednoosobową i faktycznie dawała taki fun... Ale niestety.
  Kolejny tytuł okupiony rozgrywką kilku osób. Do tego już niedługo spodziewać się można jeszcze większej zależności trybów online :( szkoda.
  • avatar
   ninjaw
   5
   Niech ktoś z administratorów wywali w końcu oferty stron dla dorosłych bo są nie na miejscu. To nie portal na takie rzeczy a pojawia się w każdych komentarzach na benchmark.pl
   • avatar
    Altru
    2
    No nie wiem, czy taka udana na Steam oceny mieszane setki osób wkurzone, bo serwery co chwile się wywalają jak dla mnie skoro umożliwili granie w singla od 1 do 3 osób to nie rozumiem, dlaczego nie dali trybu offline dla jednej osoby
    • avatar
     Ahura
     1
     Wygląda spoko ale spodziewałem się większego wow
     • avatar
      Gatts-25
      -5
      CDProjekt zjadła ambicja to teraz przynajmniej akcjonariusze na PCF zarobią sporo kasy.
      • avatar
       hovzi
       0
       Trzeba w takim razie spróbować :)
       • avatar
        Soker
        0
        Śmiem twierdzić że premiera nie jest udana poraz kolejny są wyłączone serwery, w dniu premiery wyłączono dzisiaj to samo.