Filmy / seriale / VOD

Jack Black w obsadzie Borderlands

przeczytasz w 1 min.

Jack Black dołączył do obsady filmowej odsłony serii Borderlands. Wprawdzie nie zobaczymy cenionego aktora na ekranach, ale za to usłyszymy jego niepodrabialny głos w głośnikach.

W Borderlands zagra Jack Black. Ale tylko głosem

Wiemy już oficjalnie, że w filmowym Borderlands wystąpi Jack Black. Aktor użyczy głosu Claptrapowi – charyzmatycznemu, schizofrenicznemu robotowi, będącemu nieodłącznym kompanem eksploratorów Pandory. Dobór wydaje się jak najbardziej trafiony, ale o tym, czy tak faktycznie jest, nie przekonamy się prędko. Póki co nie ruszyły jeszcze nawet zdjęcia, więc nie ma co mówić choćby i o przybliżonej dacie premiery. 

Jack Black wielokrotnie już miał okazję udowodnić swoje umiejętności aktorskie (i wokalne zresztą też) – choćby w Tenacious D: Kostka przeznaczenia, Nacho Libre czy Jumanji. Wystąpił też w kilku grach – między innymi Broken Age i King Kong, a jednej był nawet głównym bohaterem. Mowa oczywiście o niedocenianym Brutal Legend z 2009 roku. 

Świetna, choć nietypowa obsada Borderlands

Wracając już jednak do Borderlands, oprócz Jacka Blacka w obsadzie filmu odnajdujemy wiele znanych nazwisk. Jest tam na przykład Kevin Hart (z którym Black współpracował już na planie Jumanji), jest Cate Blanchett (która wcieli się w rolę Lilith) i jest Jamie Lee Curtis (której powierzona została rola Tannis). Z kolei na stołku reżysera zasiądzie Eli Roth, którego dorobek wieńczy Życzenie śmierci z Brucem Willisem. 

Źródło: Hollywood Reporter, informacja własna

Czytaj dalej o filmach i serialach na podstawie gier: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Warmonger
    0
    Ooo, to pierwszy konkretny news o tym filmie :) Oglądałbym.

    Cate Blachett jako Lilith... super, ale czy ona nie jest ze dwa razy starsza? :P Jamie Lee Curtis tym bardziej.