Smartfony

Galaxy S7 na pierwszym zdjęciu - czy tak właśnie wygląda nowy flagowiec?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Galaxy S7 coraz bliżej. Być może już teraz poznaliśmy wygląd smartfona.

Galaxy S7

Premiera Galaxy S7 jest już blisko, w związku z czym coraz większa liczba doniesień na jego temat nie może zaskakiwać. Jeśli te najnowsze są prawdziwe, to poznaliśmy właśnie wygląd smartfona, a przynajmniej jego tylnego panelu.

Nie mamy pewności co do autentyczności zdjęcia, a właściwie tego czy rzeczywiście widzimy na nim Glaxy S7. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że w ogólnym rozrachunku będzie on dość podobny do poprzednika, jednocześnie zaoferuje znacznie mniej wystający poza płaszczyznę tylnego panelu moduł głównego aparatu. Ta druga kwestia wydaje się tu potwierdzona.

Galaxy S7 przeciek

Jednocześnie pojawiły się informacje mówiące o specyfikacji. Wymieniony został procesor Exynos 8890, układ DAC ESS Sabre 9018 odpowiadający za dźwięk między innymi w LG V10 oraz kamera 12-megapixel Britecell z przysłoną f/1.7. Ciekawie. Co więcej, bateria ładować miałaby się niezwykle szybko - od 0 do 80% w około pół godziny.

Oficjalna premiera smartfona najprawdopodobniej już 21 lutego.

Źródło: sammobile, cgtrader

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  M4St3R
  Czy tylko mi się zdaję, czy to wygląda jak plastikowa tandeta znowu?
  17
 • avatar
  Konto usunięte
  Ok, NAWET JEŚLI nie jest to plastik (choć tak to zasadniczo wygląda) i jest to w rzeczywistości szkło, to niestety nie wygląda to zbyt dobrze.
  Osobiście wydaje mi się, że to nie jest oficjalna wersja S7, Samsung cofnąłby się o 2-3 lata pod względem materiałów i design'u.
  6
 • avatar
  Antiax
  Zdjęcie jest fatalne - na "pleckach" jest szkło, bok urządzenia wykonany jest ze stopu magnezu tylko nie widać tego za dobrze. Z pewnością S7 nie będzie wyglądał gorzej niż S6.
  6
 • avatar
  misiek12_sdz
  Niewymienna bateria 0-80% w 30min. Coś czuję że do końca umowy niektórym nie wytrzyma telefon, takie ładowanie na pewno odbije się na żywotności.
  5
 • avatar
  Pardek
  Mydelnica strikes again
  3
 • avatar
  olo22
  co to za syf
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Dlaczego takiego nie wystającego aparatu nie mogli już zrobić w s6? trzeba aż tworzyć kolejną generację? xD no tak ewolucja w :D
 • avatar
  Konto usunięte
  jak na razie jeśli chodzi o samsunga note 4 nie do przebicia !!!!