Gry PlayStation 4

Ghost of Tsushima gotowe na premierę, twórcy przypominają o grze nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Trzeba przyznać, że ostatni rok PlayStation 4 w roli konsoli aktualnej generacji zapewnia graczom sporo pozytywnych emocji, a Ghost of Tsushima powinno idealnie się w to wpisać. I to już wkrótce.

Najnowszy zwiastun Ghost of Tsushima

Raczej nie przesadnie często, ale ostatnio dość systematycznie Sucker Punch i Sony przypominają o Ghost of Tsushima. Nie liczba publikowanych materiałów jest najważniejsza, ale ich jakość i tutaj gra wypada naprawdę doskonale, bo każdy kolejny zwiastun i gameplay coraz bardziej zaostrzają apetety na zabawę. Z najnowszym zwiastunem „Nadciąga burza” nie jest inaczej. Świetnie wprowadza w klimat feudalnej Japonii, a także fabułę, jednocześnie przypominając o zbliżającej się coraz większymi krokami premierze.

„Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha.”

Premiera Ghost of Tsushima w lipcu. Tym razem zgodnie z planami

Czekający na Ghost of Tsushima zapewne pamiętają, iż w kwietniu ogłoszono opóźnienie premiery. Zamiast do 26 czerwca twórcy kazali czekać do 17 lipca obiecując, że dzięki temu otrzymają czas na ostatnie szlify.

Tym razem data premiery wydaje się niezagrożona, tydzień temu potwierdzono bowiem, że prace zostały zakończone, a Ghost of Tsushima otrzymało status gold.

Źródło: PlayStation Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  4
  Fajny klimat, brakuje tego typu gier.
  • avatar
   raffal81
   4
   Fajnie, zaraz po skończonym TLOU2, następna fajna gra do ogrania ;] brakowało mi tego klimatu ;)
   • avatar
    Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
    4
    W dzisiejszych czasach dobra gra to taka gra gdzie dla wierzchowca głównego protagonisty kurczą się jajka przy zmianie temperatury rdr2 przetarło ten nie osiągalny wcześniej w żadnych grach odruch biologiczny i mam nadzieje że w tej grze też to będzie lub chociaż w płatnym DLC !
    • avatar
     TrueGamer
     3
     Gra której fabuła osadzona jest w tych czasach musi być dobra więc mogę powiedzieć że kolejne pudełko do kolekcji.

     You, anjin-san, you are now samurai.
     • avatar
      Mar3k
      0
      Wydaje się fajną pozycją, wątpię by zagroziło TLOU II ale jako ex dla PS4 spodziewam się co najmniej wysokiego poziomu i miodności. Termin premiery świetnie się składa bo od 24 lipca lecę na 3 tygodnie urlopu więc ogram sobie bez trosko jak małe dziecko. Czekam na premierę i pierwsze recenzje/oceny od graczy nie krytyków czy recenzentów.
      • avatar
       endogie
       -4
       Gra na pewno fajna. Tyle. Nic po za tym!