Pojazdy

Elektryczny składak Goclever City Rider Shift

przeczytasz w 1 min.

Rozpędza się do 25 km/h i jest w stanie przejechać 40 km między ładowaniami, a gdy nadchodzi taka potrzeba, można go poskładać do tego stopnia, że zmieści się niemal wszędzie.

Najpopularniejsze pojazdy elektryczne to deskorolki i hulajnogi. Są jednak także rowery i takiego nowego e-składaka zaprezentowała ostatnio firma Goclever. Co ma do zaoferowania City Rider Shift?

Dzięki aluminiowej ramie rower waży 18 kg, a więc wcale nie tak dużo. Najważniejsze jest jednak to, że da się go poskładać, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i bez problemu można go zabrać ze sobą na przykład do autobusu czy tramwaju. 

Goclever City Rider Shift składak

250-watowy silnik elektryczny pozwala rozpędzić Goclever City Rider Shift na 14-calowych kołach do prędkości 25 km/h. Atutem ma być również to, że po naładowaniu jego akumulatora o pojemności 8000 mAh (co zajmuje jakieś 3 godziny) możliwe ma być przejechanie nawet 40 kilometrów. 

Udźwig do 120 kg, regulowana kierownica i prosta obsługa to cechy, które mają sprawiać, że rowerem zainteresuje się zarówno młodszy, jak i starszy użytkownik. Z kolei dwa wentylowane hamulce tarczowe i pełne oświetlenie gwarantują bezpieczeństwo. 

Goclever City Rider Shift rower

Według Romana Panka, prezesa zarządu Goclever, „przyszłość transportu miejskiego to z pewnością osobiste pojazdy elektryczne, co jest spowodowane coraz silniejszym naciskiem na zamykanie centrów miast dla ruchu spalinowego oraz wykorzystywaniem ekologicznej energii elektrycznej”.

Oczywiście żeby rzeczywiście te pojazdy mogły cieszyć się dużą popularnością, nie mogą kosztować zbyt wiele. W tym przypadku ten wymóg został spełniony: za rower Goclever City Rider Shift trzeba będzie bowiem zapłacić 1999 złotych.

Źródło: Goclever

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!