Mobile

Google I/O 2016 już dziś - czego się spodziewać?

przeczytasz w 1 min.

Tylko godziny dzielą nas od startu Google I/O 2016. Producent pochwali się kilkoma ważnymi nowościami.

Dziś ważne dla całej branży wydarzenie. Wieczorem naszego czasu rozpocznie się konferencja Google I/O 2016, na której jedna z największych firm związanych z szeroko pojętym rynkiem IT prezentować będzie swoje nowości. Czego się spodziewać?

Android 7.0 w pełnej krasie

Nikt nie ma wątpliwości, iż Google chwalić będzie się najnowszą wersją systemu Google Android, która ostatecznie zadebiutuje zapewne jako Android 7.0. Nie ma ona już przed nami wprawdzie wielu tajemnic, ale najwyższa pora odsłonić wszystkie karty.

Android VR - rozwiązanie zagadki

Kilka dni temu pisaliśmy też o Android VR. Pod nazwą to skrywa się najprawdopodobniej system dedykowany rozszerzonej rzeczywistości, a być może nowe gogle. Zagadka wreszcie się rozwiąże.

Android Wear oraz Chrome OS w natarciu?

W kwestii oprogramowania ujawnione może zostać coś także na temat Android Wear oraz Chrome OS. Właściciele laptopów pracujących od kontrolą tego drugiego liczą na mocne uderzenie, przecieki sugerują, że coś takiego może się wydarzyć. Zobaczymy.

Co jeszcze?

Poruszone wyżej kwestie to zapewne tylko wierzchołek góry nowości, jakimi chwalić będzie się Google. Resztę trudniej jednak wytypować. Być może zobaczymy nowe urządzenia? Nie da się też wykluczyć powrotu do tematu Project Tango. Pewnej jest tylko tyle, że będzie ciekawie.

Google I/O 2016 - kiedy?

Google I/O 2016 rozpoczyna się wieczorem (19:00 naszego czasu) i to właśnie dziś poznać powinniśmy wszystkie najistotniejsze kwestie. Planowana jest zresztą transmisja na żywo.


Zapewne nie wszyscy będą śledzili konferencję na bieżąco. Tym bardziej, że potrwa ona łącznie aż trzy dni. Spokojnie. Najważniejsze informacje będziemy prezentować w formie opisowej.

Źródło: Google Developers

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Deadlyblonde
  1
  Z takiej odległości to przy 1440p nic nie widać...
  • avatar
   kokosnh
   -1
   Alę się zdziwię, jak dostanę kiedykolwiek aktualizacje do 7.0