Gry

GRID na widowiskowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Sympatycy gier wyścigowych zapewne mają na uwadze GRID. Gdyby jednak ktokolwiek o tym tytule zapomniał, twórcy śpieszą z pomocą i nowym materiałem wideo przypominającym o zbliżającej się premierze.

Na debiut GRID nie trzeba będzie szczególnie długo czekać, chociaż dopiero co poinformowano, iż został on opóźniony. Na szczęście nieznacznie, zabawę można będzie rozpocząć 11 października.

Opublikowany zwiastun nie zawiera fragmentów rozgrywki. Jego główne zadania to przypomnienie o omawianej dacie premiery oraz składanych obietnicach, że zmagania będą tu bardzo widowiskowe. Nie tylko z racji dużych prędkości, ale również dopracowanej oprawy audio-wizualnej i rozbudowanego modelu uszkodzeń aut mającego wpływ nie tylko na ich wygląd, ale również prowadzenie.


Twórcy zapewnią możliwość zabawy w pojedynkę oraz online, a także kilka rodzajów wyścigów. Nikt nie powinien narzekać na wybór aut, pojawią się modele z różnych kategorii - GT, Touring, Muscle, Stock czy Super Modified.

GRID będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: GRID

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  K0NIAK
  0
  Fajnie jest znowu widzieć Porsche w grach wyścigowych :)
  • avatar
   jeomax.co.uk
   0
   Oby wyczucie grania bylo lekkie jak w GRIDzie (1), a nie tepe i siermiezne, jak w GRIDzie 2, czy nie daj panie Boze w serii DIRT.
   • avatar
    marianb
    0
    Wielkie mi halo, wygląda jak każda inna gra wyścigowa pokroju Project Cars lub Forza Motorsport.
    • avatar
     siwyandrew
     0
     Widzę, że przypominają zwiastunem, że to oni pierwsi zaproponowali cofnięcie czasu gry o kilka sekund co było jednym ze znaków rozpoznawczych jedynki. Teraz jeszcze niech dodadzą drugi z nich, czyli spektakularny model zniszczeń wizualnych.