Gry na konsole

Growtopia debiutuje na konsolach

przeczytasz w 1 min.

Jeśli lubicie uprzyjemniać sobie czas graniem na smartfonach czy tabletach to powinniście kojarzyć grę Growtopia. Od dziś można pobierać ją także na konsole. I to za darmo.

Ubisoft ogłosił, że Growtopia dostępna jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Za przeniesienia gry na nowe platformy odpowiedzialny był zespół Ubisoft Abu Dhabi przy współpracy z Ubisoft Pune.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Growtopia jest wieloosobową platformówką, w której gracze mają dużą swobodę w tworzeniu interaktywnych światów. Zbierają nasiona, doglądają drzew oraz sadzą i łączą ze sobą ziarna, aby odkryć nowe przedmioty do zbudowania, handlu i dekoracji. Dodatkowo można dowolnie personalizować postacie. Nie brakuje również mini-gier stworzonych przez społeczność - od wyzwań parkourowych przez łamigłówki i wyścigi, aż po starcia PvP i labirynty.

Warto zaznaczyć, że możliwa jest wspólna rozgrywka online pomiędzy konsolami Xbox One i Nintendo Switch.

Wedle przekazywanych przez producenta informacji, na urządzeniach mobilnych Growtopia została sprawdzona przez ponad 18 milionów osób. Być może za jakiś czas dowiemy się, jaką popularność gra wzbudziła na konsolach.

Źródło: Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!