• benchmark.pl
 • Gry
 • Halo Infinite jednak będzie pudrowany trybem battle royale?
Gry

Halo Infinite jednak będzie pudrowany trybem battle royale?

przeczytasz w 1 min.

Losy Halo Infinite miały wyglądać inaczej. Najnowsze doniesienia związane z tym tytułem można uznać za pewne zaskoczenie.

Halo Infinite ostatecznie może zaoferować tryb battle royale

Gdyby wszystko poszło po myśli twórców to Halo Infinite byłby już na rynku. Gra miała bowiem zadebiutować wraz z konsolami Xbox Series X i Xbox Series S. Prezentowane kilka tygodni przed tym materiały wideo wyglądały jednak na tyle przeciętnie, że zebrały sporo negatywnych komentarzy i decyzja o przełożeniu premiery nie była wielką niespodzianką. Ostatnio o Halo Infinite jest cicho, jeśli wierzyć najnowszym przeciekom to po drodze skorygowano przynajmniej część planów.

Mówi się bowiem o tym, iż w Halo Infinite znajdzie się tryb battle royale. Nie na premierę, ale jakiś czas po niej. Co ciekawe, zależy na tym podobno przede wszystkim Microsoftowi. W 2018 roku przedstawiciele 343 Industries twierdzili, że taka opcja jest wykluczona. W tym roku pojawiały się już natomiast wzmianki, że ostatecznie może być inaczej, adnotacja o rywalizacji battle royale przez chwilę była widoczna chociażby na japońskiej stronie gry.

Kiedy premiera Halo Infinite? To wciąż zagadka

Przekładając premierę twórcy oficjalnie nie podali nowego terminu. Cały czas pozostajemy zatem z jedyną informacją, która mówi o wydaniu gry w 2021 roku. A skoro i tak nie udało się wyrobić na start nowej generacji konsol to teraz pośpiech wydaje się wyjątkowo niewskazany. Kolejna wpadka byłaby już naprawdę sporą skazą na 343 Industries.

Pewna pozostaje póki co tylko lista platform docelowych gry. To komputery z systemem Windows 10, a także konsole Xbox Series X/S i Xbox One.

Źródło: @GameLeaksRumors

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  5
  Microsoft ma doslownie 3 sensowne exclusivy i nie potrafił dopilnować aby największy z nich nie został memowym pośmiewiskiem. A potem się dziwią czemu wszyscy wolą playstation.
  • avatar
   anthony0013
   -1
   A co to jest ten tryb battle royale ? Grałem w części Halo 1-3 i nic tam takiego nie było...
   • avatar
    grzes11yo
    0
    Nie wiem.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login