Gry komputerowe

Hearthstone: Koboldy i katakumby na zwistunie

przeczytasz w 1 min.

Do Hearthstone nadciąga kolejny dodatek. Premierę zaplanowano na grudzień.

Podczas BlizzCon 2017 usłyszeliśmy o nowościach nadciągających do najważniejszych produkcji studia Blizzard. Z racji ogromnej popularności zalicza się do nich również Hearthstone, które jeszcze w tym roku wzbogaci się o kolejny dodatek - Koboldy i katakumby.

Oczywiście oczekiwać należy nie tylko tytułowych koboldów (szczuropodobny, jaskiniowy lud z Azeroth). Pojawi się tryb Podziemne wyprawy (dla jednego gracza), gra rozrośnie się też o aż 135 nowych kart i kolejne słowo kluczowe - Rekrutuj. Będzie ono odpowiadało za przywoływanie losowego stronnika z własnej talii. Liczyć można również na karty legendarnych broni dla wszystkich dziewięciu klas.

„Powiadają, że w podziemiach kryje się rozległa kraina, gdzie na dzielnych awanturników czekają nieprzebrane wprost bogactwa. Zbierzcie drużynę i ruszcie na podbój podziemi w najnowszym rozszerzeniu do Hearthstone – Koboldy i katakumby!”

Dodatek Koboldy i katakumby zadebiutuje w grudniu. Poniżej zobaczyć możecie zapowiadający go zwiastun.


Źródło: Hearthstone Polska

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gatts-25
  0
  Mają rozmach i wiedzą jak kasę zarabia się od lat.
  Jak ,że sam jestem fanem pozycji dla Mnie obowiązkowej takiej jak World of Warcraft a mimo to nie grałem jeszcze w dodatek LEGION tak też z miłą chęcią czekam na kolejny dodatek "BITWY O AZEROT" a także czekam na informację ,że to API VULKAN znajdzie się w końcu w tej grze.

  PS: Hearthstone także mam ograne kilkadziesiąt godzin.
  • avatar
   freezoid
   0
   fajny "zwistun" :D