• benchmark.pl
 • Gry
 • Hideo Kojima nie bawi się w półśrodki. Oto nowy horror na Xbox
Gry

Hideo Kojima nie bawi się w półśrodki. Oto nowy horror na Xbox

przeczytasz w 1 min.

OD - oto tytuł nowego horroru dla Microsoftu, którzy tworzy Hideo Kojima. Zwiastun ujawniono w trakcie gali The Game Awards 2023 i trzeba przyznać, że... może inaczej! Gdy zobaczyłem materiał, zastanawiałem, o co tu w ogóle chodzi?

Hideo Kojima w swoim stylu

Hideo Kojima lubi zaskakiwać. Wszyscy ci, którzy grali w Death Stranding (przypominamy, że powstaje film Death Stranding) doskonale wiedzą, do czego zdolny jest legendarny twórca. Chwile, w których Hideo Kojima zostawia graczy w stanie błogiego zakłopotania, nie sposób zliczyć na palcach jednej ręki. I wszystko wskazuje na to, że i tym razem będzie podobnie za sprawą nowej gry na Xbox

W trakcie The Game Awards 2023 ujawniono OD. Czym jest ta produkcja napędzana silnikiem Unreal Engine? Szczerze to trudno cokolwiek konkretnego wyłuskać z poniższego materiału. Z pewnością jest mocno niepokojący i najwyraźniej mamy do czynienia z hororem, o czym przypomina krótka informacja pod koniec - "for all players and screamers".

Czym jest OD?

Być może będzie to wariacja horroru psychologicznego. Wydaje się, że Hideo Kojima stawia na realizm; zwróćmy uwagę na fotorealistyczne twarze i fakt, że w rdzeniem produkcji jest silnik Unreal Engine oraz narzędzie MetaHuman. Cóż, aktualnie jest więcej pytań niż odpowiedzi. Data premiery nie jest znana, wiemy natomiast, że gra zmierza na Xbox.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  First-Ever
  1
  Symulacja twarzy... zawsze marzyłem o takiej grze... nee
  • avatar
   pawluto
   0
   Zapowiada się niezły horror -
   Dobrze że bohaterowie mają normalne twarze a nie te azjatyckie...
   • avatar
    Diuran
    -1
    Jakieś gówno, z którego nic nie wynika, niech się kojima jedzie samemu, bo on sam się już skończył dawno temu.
    • avatar
     piomiq
     0
     Nie bawi się pół środki, tylko w ćwierć środki. Twarze na trailerze. No, nie powiem zachęcające jak diabli.
     • avatar
      PerfectDAY
      0
      Oby tylko w tym horrorze były jakieś normalne potwory do ubicia i normalny gameplay jak w Silent Hillu a nie jakieś nawiedzone domy, duchy, poltergeisty czy inny tego typu badziew. Surrealistyczne horrory są według mnie nudne i oklepane.