Gry

HITMAN 2 z dużą dawką (darmowych) nowości

przeczytasz w 1 min.

Do końca grudnia IO Interactive udostępni kilka bardzo interesujących nowości. HITMAN 2 znacząco się rozrośnie.

Gracze, którzy zdecydowali się sięgnąć po grę Hitman 2 nie będą mogli w najbliższej przyszłości narzekać na nudę. Do końca grudnia IO Interactive udostępni kilka bardzo interesujących nowości.

Już teraz sprawdzić można nowe Polecane Kontrakty: Ryzyko Zawodowe. Zadania skupiają się tu na pracy i zawodach. 13 grudnia pojawią się natomiast nowe kontrakty w trybie Eskalacji: The Aelwin Augment. W tym przypadku gracze zabrani zostaną na wyspę Sgàil.

To jednak nie wszystko. 18 grudnia udostępniona zostanie świąteczna niespodzianka, póki co wiadomo o niej jedynie tyle, że będzie limitowana czasowo. 21 grudnia gra wzbogaci się o nowy Nieuchwytny Cel: The Revolutionary. Cel ukryje się w Santa Fortuna na 10 dni, a nagrodą za jego wyeliminowanie będzie strój turysty z rękawiczkami. Listę dodatkowych atrakcji uzupełnia nowość w trybie Eskalacji: The Turms Infatuation, czyli kolejny kontrakt, tym razem w Santa Fortuna. Debiut zaplanowano na 27 grudnia.

HITMAN 2

Na deser pokazany został kolejny zwiastun gry. Przypomnijmy, że ta dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

„Najnowsza odsłona serii Jak to działa? – Najciemniej pod latarnią – pokazuje graczom jak pozostać niewykrytym, by skuteczniej likwidować cele w HITMAN 2. Nieważne, czy chcecie ominąć uzbrojonych strażników czy uniknąć atencji podejrzliwych cywili, pozostawanie incognito to najlepsza opcja podczas misji Agenta 47. W HITMAN 2 tłumy ludzi, wysokie rośliny i dobrze dobrane ubranie to kluczowe czynniki prowadzące do najbardziej zabójczych czynów.”


Źródło: Cenega Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!