Ciekawostki

E-hulajnogi w Poznaniu i Krakowie od hive

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

14 marca zadebiutowały w Warszawie, 11 kwietnia – we Wrocławiu, a dziś elektryczne hulajnogi hive pojawiły się w dwóch kolejnych miastach w Polsce: w Krakowie i Poznaniu. 

Elektryczne hulajnogi na minuty to usługa, która w Polsce jest coraz bardziej popularna i coraz bardziej dostępna, choć na razie tylko w dużych miastach. Z kolei hive to jedna z największych tego typu firm działających w naszym kraju, obok Lime i Bird. Od dziś można z niej korzystać już w czterech miastach w naszym kraju, co jest największą liczbą w całej Europie. 

„Pierwsze miesiące w Warszawie oraz Wrocławiu pokazały nam, jak chętnie Polacy korzystają z e-hulajnóg – powiedział Tristan Torres Velat, dyrektor generalny hive. – Kraków i Poznań to kolejne polskie metropolie, do których wchodzimy z naszą usługą. […] Zdecydowaliśmy się [na nie], ponieważ są to dynamicznie rozwijające się miasta, które potrzebują i chętnie korzystają z nowoczesnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań”.

Hive hulajnogi

W oficjalnej notce przedstawiciele hive zwracają uwagę na to, że ściśle współpracują z zarządcami miasta i lokalną społecznością, aby stać się „elementem tkanki miejskiej” i ku satysfakcji mieszkańców oferować usługę, pozwalającą szybko (a konkretnie: do 25 km/h) przemieszczać się po mieście, omijając korki i inne utrudnienia.

Wypożyczenie e-hulajnogi hive kosztuje 2,50 zł, a każda rozpoczęta minuta jazdy powiększa rachunek o 45 groszy. Aby skorzystać z usługi, należy zainstalować oficjalną aplikację, która dostępna jest na Androida oraz iOS. 

Źródło: hive

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamilyes1
  WYPRÓBUJ JAZDĘ ZA DARMO HIVE KRAKÓW!

  Darmowe 45 minut jazdy! Zarejestruj się używając kodu: Ly7X7dY9

  Użyj już dziś! Limitowana ilość kodów, kto pierwszy ten lepszy!
  1
 • avatar
  Hubertus777
  Kod na darmowe 32 min jazdy na Hive:
  FKb75bCy
 • avatar
  kkk11
  Kod na 32 min za free:
  iCbFZGKf
 • avatar
  rootxoxo
  są super, moim zdaniem najlepsze hulajnogi i spoko że są te kody, sprawdzone i ten działa, tamte były nieaktualne już:

  IQgCz4By