Gry

Przynajmniej średniowieczny Robin Hood zdąży na czas

przeczytasz w 2 min.

Spodobały Wam się zapowiedzi i materiały promujące Hood: Outlaws & Legends? Jeśli tak, to najnowsze informacje również powinny.

Premiera Hood: Outlaws & Legends zgodnie z planami

Branża gier na tyle mocno odczuwa skutki pandemii, że komunikaty o kolejnych opóźnionych premierach pojawiają się dosłownie co chwilę. Na szczęście są również wyjątki, a o jeden z nich zadbały Sumo Digital oraz Focus Home Interactive. Pod koniec zeszłego roku ogłoszono, że Hood: Outlaws & Legends zadebiutuje w maju i ostatecznie tak też się stanie.

Gra uzyskała bowiem status gold, a to oznacza, że teraz plany pokrzyżować mógłby już tylko jakiś kataklizm. A skoro tak to zainteresowani mogą zaznaczać w kalendarzach kartki z 7 maja oraz 10 maja. Ten pierwszy termin dotyczy osób, które zdecydują się skorzystać (lub już to zrobiły) z przedsprzedaży.

Jakie zmagania zaoferuje Hood: Outlaws & Legends?

Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox Series S. Premierę poprzedzi jeszcze jedna faza beta testów.

Można zapisać się do nich za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Trzeba jednak dysponować PC, kontem na Steam i liczyć na szczęście w losowaniu wolnych miejsc, a dodatkowo zobowiązać się do podzielenia się z twórcami wrażeniami.

Gdy pojawiły się pierwsze informacje dotyczące tego tytułu określiliśmy go mianem Assassin’s Creed w świecie Robin Hooda. Po około 1,5 roku wciąż wydaje się to trafne.

Hood: Outlaws & Legends to gra nastawiona na rywalizację w sieci, w formule PvPvE. Dwie rywalizujące drużyny składające się z postaci należących do różnych klas (Ranger, Hunter, Brawler i Mystic) postarają się przeprowadzić napad i zgarnąć dla siebie cenne łupy, ale utrudniać będą to dodatkowo strażnicy sterowani przez AI.

Źródło: twitter - @Hood_OL, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  smar.n
  10
  Spokojnych świąt wszystkim bo widzę że redakcja w tym roku zapomniała
  • avatar
   Marucins
   3
   Kolejny multi - bleeee.
   • avatar
    Ahura
    0
    Ciekawe, może na chwilę się nada